Генетик Львів

Поради лікаря-генетика корисні тоді, коли ми маємо справу з проблемою здоров’я, яка здається нам вродженою, незалежно від того, чи траплялася вона у нашій сім’ї раніше чи з’явилася вперше. Завдяки консультації генетика хвора людина або її найближчі родичі можуть з’ясувати, що є причиною можливого захворювання, яким є його перебіг і чи може воно виникнути у наступних дітей у сім’ї.

Генетика в Medicover

Генетик в Medicover займається консультуванням та діагностикою генетичних захворювань або вроджених вад розвитку людини, що виникли внаслідок функціональних або структурних порушень генетичного матеріалу батьків та / або дітей. Генетик - це фахівець, який консультує пари зі спадковими захворюваннями, які планують народити дитину, щоб визначити ризик аномального генетичного фактора у їхніх нащадків. Точна діагностика також дозволяє визначити причину проблем із настанням вагітності, щоб ви могли впровадити ефективне лікування, адаптоване до вашого конкретного випадку в клініках Medicover Fertility Львів, Medicover Fertility Дніпро та Medicover Fertility Ужгород.

Пренатальні консультації в рамках ведення вагітності Medicover також включають консультації фахівця з генетичних дефектів та порушень у розвитку плоду. На етапі вагітності генетика відповідає за інтерпретацію результатів обстеження, проведення подальшої діагностики, що підтверджує або виключає народження дитини з генетичним дефектом.

Консультація генетика при вагітності впливає на терапевтичне лікування також під час наступних вагітностей. Саме гінеколог інформує про можливість проведення неінвазивних пренатальних тестів вже на ранніх термінах вагітності, що, не завдаючи шкоди майбутній мамі та дитині, допомагає оцінити виникнення генетичного дефекту у дитини. Залежно від результату пацієнта направляють на консультацію генетика. Зустріч з лікарем генетиком потрібна для отримання інформації про можливе генетичне захворювання дитини, способи успадкування та наслідки народження дитини з вродженою вадою. Консультація генетика дозволяє ознайомитися з варіантами лікування, реабілітації та прогнозування поточної вагітності та можливими планами батьків щодо подальшого потомства.

Чим займається генетик

Генетик - лікар, який займається питаннями, що стосуються успадкування ознак, а також вроджених та спадкових захворювань, які він виявляє, використовуючи доступні цитогенетичні, молекулярні та візуальні методи. Його роль включає:

- проведення генетичних аналізів, а також збір тканинного матеріалу та надсилання зразків для аналізу;

- проведення аналізу хромосом людини: у майбутніх батьків, сім’ї яких мали спадкові захворювання (аналізи проводяться перед спробами зачати дитину), а також у плода з метою підтвердження або виключення генетичного дефекту (пренатальні скринінги);

- генетика статі;

- консультування пацієнтів, направлених лікарями інших спеціальностей;

- проведення діагностики генетичних захворювань.

Ми йдемо до генетика, коли:

- є спадковий або вроджений дефект або плануємо дитину;

- є сімейна історія генетичних дефектів або перша дитина народилася з дефектом

- спроби отримати нащадка неефективні;

- хочемо дізнатися хромосомний профіль власного та партнера або пояснити причину захворювання конкретної людини;

- у жінки був викидень;

- вагітна жінка стурбована тим, що її дитина буде інвалідом або народиться з генетичним дефектом;

- необхідно встановити батьківство або перевірити, чи насправді дитина, яку ми виховуємо, є нашим нащадком.

Перш за все, генетик проведе детальне опитування. Він обов’язково запитає про потомство, братів і сестер, батьків, дідусів і бабусь, і взагалі про близьку та віддалену родину навіть до трьох поколінь. Питання, серед іншого, стосуються виникнення генетичних захворювань, вроджених вад, розумових вад, новоутворень, збоїв у продовженні роду. Це потрібно для того, щоб з'ясувати, чи є в сім'ї якісь генетичні захворювання, які успадковуються певним чином, наприклад, мутація одного гена (муковісцидоз), чи наявність генетичного захворювання, пов'язаного зі статтю, наприклад, м'язова дистрофія Дюшенна.

Це дає можливість цілеспрямованої діагностики якщо в родині були такі захворювання, а якщо ні, то діагноз зосереджується на проблемі, з якою прийшов пацієнт, наприклад після 35 років, враховуються найбільш поширені синдроми ризику, наприклад синдром Дауна. Потім лікар генетик послідовно обговорює з пацієнтом висновки з опитування та генетичного аналізу. Він визначає можливості подальших дій, спрямовує на можливе дослідження, пояснює небезпеку прийняття всіх можливих рішень у тій чи іншій справі.

Генетик, як записатись на прийом

Якщо ви отримали скерування на консультацію генетика в медичних центрах Medicover Львів, Medicover Дніпро чи Medicover Ужгород, то можете запланувати візит безпосередньо в клініці чи за телефоном гарячої лінії. Також ви можете це зробити онлайн, вибравши спеціалізацію “генетик” та відповідне місто у пошуку на нашому сайті. Ви одразу зможете ознайомитись зі списком фахівців та їхнім досвідом та скористатись опцією “записатись на прийом”.

Читати далі Закрити опис