Запобігання зловживанням #1

Запобігання зловживанням

Шановний Пацієнте!

Мережа медичних закладів Medicоver проводить свою діяльність у відповідності з найвищими етичними нормами. У своїй роботі ми завжди керуємось принципами чесного й відкритого ведення бізнесу, які не допускають жодних проявів обману, хабарництва та зловживання ані з боку пацієнтів, ані з боку працівників медичних закладів Medicоver чи будь-яких інших осіб.

Ми будемо раді, якщо Ви допоможете нам у впровадженні цих принципів у щоденну роботу та повідомите про відомі Вам випадки порушень, свідком чи учасником яких вам довелось стати.

У Medicоver створені відповідні канали зв’язку, які дозволяють офіційно або анонімно повідомити про факти порушень, хабарництва чи недотримання антикорупційного законодавства України.

На Ваш вибір, можете скористатись одним із наступних способів:

  1. Написати листа на адресу Головного офісу: 79057, м. Львів, вул. Антоновича 102;
  2. Написати електронне повідомлення (у т. ч. анонімно) на скриньку відділу безпеки: security@medicover.ua;
  3. Зателефонувати за номером: 0-800-305-911;
  4. Заповнити нижченаведену форму:

Для об’єктивної та швидшої перевірки просимо Вас зазначати якомога більше конкретних фактів, що мають відношення до події, про яку Ви повідомляєте. Якщо Ви бажаєте отримати відповідь про результати розгляду Вашого звернення, будь ласка, вкажіть про це в тексті повідомлення.

Надаю Мережі медичних закладів Medicоver (далі – «Medicоver») згоду на обробку* моїх персональних даних, наведених у цій формі, з метою пропонування та/або надання мені (або пацієнту Medicоver, від імені якого я дію) послуг Medicоver, у т. ч. шляхом прямого контакту зі мною за допомогою засобів зв’язку, а також розгляду питання, зазначеного в даній формі.

* Термін «обробка персональних даних» визначається Законом України «Про захист персональних даних» та означає будь-яку дію або сукупність дій, здійснених повністю або частково в інформаційній (автоматизованій) системі та/або в картотеках персональних даних, які пов’язані зі збиранням, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, адаптуванням, зміною, поновленням, використанням і поширенням (розповсюдженням, реалізацією, передачею), знеособленням, знищенням відомостей про фізичну особу (Пацієнта).

Схожі статті