Акція «ЩАСЛИВА СУБОТА» у Рясному #1

Акція «ЩАСЛИВА СУБОТА» у Рясному

Лише для пацієнтів клініки Медікавер у Рясному! Записавшись на прийом у суботній день, ви маєте можливість отримати деякі послуги за спеціальними цінами або скористатися іншими вигідними пропозиціями.

У будь-яку суботу в період з 7 по 28 грудня 2019 року в нашій клініці у Рясному ви можете замовити наступні послуги за спеціальними цінами:

1. Консультація ендокринолога. Акційна ціна послуги - 195 грн (замість 390 грн).

Показаннями для звернення до ендокринолога є сукупність симптомів:

  • загальне погіршення самопочуття, швидка стомлюваність, порушення сну;
  • різка зміна ваги, підвищена пітливість;
  • тремор рук та ніг, висипання на шкірі, випадіння волосся;
  • неконтрольована спрага, підвищення температури тіла без видимих причин.

Ендокринолог діагностує та лікує цукровий діабет, хвороби щитовидної залози, гіпофіза та гіпоталамуса. Деякі захворювання на перших стадіях проходять без будь-яких симптомів, тому кожній людині необхідно періодично відвідувати ендокринолога для профілактичного огляду.

2. Лікувальна чистка обличчя Medibac. Акційна ціна послуги – 450 грн (замість 750 грн).

Процедура показана людям, які мають проблемну шкіру. Лікувальна чистка обличчя допоможе позбутися вугрів, прищів, камедонів, постакне. Методика лікування підбирається індивідуально для кожного пацієнта. Під час процедури проводиться глибоке очищення шкіри, завдяки чому:

  • усуваються осередки запалення;
  • звужуються пори, зникають чорні крапки;
  • зменшуються рубці та зморшки;
  • вирівнюється колір та текстура шкіри;
  • обличчя стає гладким та підтягнутим.

Акційна пропозиція «Щаслива субота» діє за адресою м. Львів, вул. Професора Ковалика, 1а. Записатися на прийом можна на рецепції клініки, на нашому сайті або за номером 0 800 305 911 (безкоштовно по Україні).

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ

«Щаслива субота»

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ

1.1. Організатор акції «Щаслива субота» (надалі – Акція): Приватне підприємство «Медичний центр «Інтерсоно». Адреса місцезнаходження: м. Львів, вул. Антоновича, 102 (надалі – Медичний центр).

1.2. Офіційні правила акції «Щаслива субота» (далі -Офіційні правила акції) - правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення акції, метою якої є збільшення кількості первинних пацієнтів.

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

2.1. Період дії Акції: 07.12.2019, 14.12.2019, 21.12.2019, 28.12.2019 року (надалі – Період акції).

2.2. Акція проводиться наступних структурних підрозділах Медичного центру, а саме:

- Лікувально-консультативне відділення №3 Приватного підприємства «Медичний центр «Інтерсоно» за адресою: м. Львів, вул. проф. Ковалика, 1а;

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ

3.1. Учасниками Акції можуть бути повнолітні громадяни України, які виявили бажання взяти участь у Акції, а також малолітні та неповнолітні громадяни за наявності згоди законних представників (батьків, опікунів, піклувальників).

3.2. Ці Офіційні правила Акції — основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між Медичним центром та Учасником щодо участі в Акції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил акції, фактично беручи участь в Акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України.

3.3. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання Медичному центру своїх персональних даних (власником бази яких є Медичний центр), а саме: прізвища, ім’я, по батькові, реєстраційного номера облікової картки платника податків, місця реєстрації проживання, даних сімейного стану, свого зображення, серію та номер паспорта громадянина України, дату й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає Медичному центру право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних — безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими.

4. УМОВИ АКЦІЇ

4.1. Для участі у Акції Учасники Акції повинні:

- здійснити попередній запис на акційну послугу «Консультація ендокринолога» за ціною 195грн. (замість 390грн.) або/і акційну послугу «Medibac» за ціною 450грн. (замість 750грн.) за телефоном 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні), на сайті medicover.ua або на рецепції відповідного відділення, вказавши про участь в Акції «Щаслива субота»;

- в період дії Акції, у визначений день та час прийти на прийом, отримати та оплатити відповідну послугу в структурному підрозділі Медичного центру, вказаному в п.2.2. даних Офіційних правил акції. Особи віком до 14 років можуть отримати послуги за наявності згоди та у супроводі законного представника;

4.2. Оплата послуг може бути здійснена готівкою в касу одного із підрозділів Медичного центру, вказаних в п.2.2. Офіційних правил акції, або безготівковим шляхом.

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів Медичного центру, зазначених у п. 2.2. даним Офіційних правил акції та на сайті Медичного центру: www.medicover.ua.

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону контакт-центру Медичного центру: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 19:00 год. та у суботу з 09:00 до 19:00 год.

6. ІНШІ УМОВИ

6.1. Кошти, оплачені Учасником Акції в рамках Акції, не повертаються Учасникам.

6.2. Своєю участю в Акції, а саме фактом оплати відповідної послуги кожен Учасник Акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

Схожі Акції