Mar тест (визначення наявності антиспермальних антитіл в еякуляті)

Протягом 14 днів до здачі не приймати антибактеріальні, імунологічні та протигрибкові препарати. Впродовж 3-4 днів (не менше 3 днів,не більше 4 днів) утримуватись від статевих контактів.

Впродовж тижня до здачі аналізу утримуватись від вживання алкоголю та лікарських засобів, сауни/бані, гарячої ванни. Напередодні уникати стресів,фізичних навантажень, не перебувати у стані ГРВІ.

У день здачі аналізу провести туалет зовнішніх статевих органів. Перед забором утриматися від сечовипускання впродовж 2 годин.

Аналізи не здають після здачі мазків, секрету простати та інших маніпуляцій. Матеріал забирається об’ємом в одну еякуляцію.

 

Посткоїтальний тест, проба сімса-хунера (визначення рухливості сперматозоїдів у флорі жінки)

За 6-8 год. до здачі аналізу має відбутися відкритий статевий акт, після якого жінці потрібно полежати 30 хв. на спині, не приймати гігієнічних процедур (не підмиватись, не спринцюватись, не використовувати салфеток та інших засобів інтимної гігієни).

 

Прик тестування (шкірні алергопроби)

Не проводяться в період загострення хвороб. Перед проведенням протягом 10 днів не можна приймати протиалергічних препаратів.

Схоже