5 ПОРАД ОМОЛОДЖЕННЯ ВДОМА #1

5 ПОРАД ОМОЛОДЖЕННЯ ВДОМА

Щодня зазираємо у дзеркало і хочемо якомога довше бачити там усміхнене, свіже та молоде обличчя. Зовсім не обов’язково витрачати шалені гроші на омолоджувальні процедури. Варто дисциплінувати себе у бажанні бути красивою якнайдовше, скориставшись кількома порадами омолодження шкіри у домашніх умовах.

Кубики льоду

Протирати обличчя кубиками льоду щодня – справді неважко. Попередньо можна запарити ромашку, розлити у квадратні формочки для льоду і – до морозилки. Завдяки щоденному протиранню обличчя кубиками льоду покращується циркуляція крові, а шкіра збагачується киснем.

Маски

Щоб маска для обличчя була ефективною, варто, перед тим як її нанести, розпарити обличчя за допомогою гарячого компресу. Можна запарити ту саму ромашку або календулу. Обличчя добре очистити від косметики за допомогою тоніка чи молочка, також можна використати скраб для обличчя. Тепер можна наносити маску. Однією з найпростіших масок для обличчя – молочно-яблучна. Рецепт її приготування доволі простий: у молоці зварити яблуко, перемішати до однорідної маси, охолодити. Нанести на обличчя на 20 хв., а тоді змити.

Обрана вами маска для омолодження обличчя виявиться ефективною лише в тому випадку, якщо в її складі не буде продуктів, що викликають у вас алергію. Добирайте складники ретельно, попередньо тестуючи кожну приготовану суміш.

Овочі та фрукти проти старіння

Огірок, картопля, полуниця, малина... Ці та інші інгредієнти допоможуть зберегти обличчя свіжим та без зморшок якомога довше. Сирі огірки можна порізати кружальцями і накласти на обличчя на 20 хв. (так само з полуницею чи малиною). Таким чином ви збагатите шкіру поживними речовинами, вітамінами та зволожите її.

Картоплю добре відварити в шкірці, очистити, розім’яти в кашку і ще теплою нанести на обличчя. Потім добре змити.

Масаж обличчя

Масаж обличчя покращує кровообіг і живлення клітин. Завдяки масажу посилюється робота лімфатичної та кровоносної систем, активізується обмін речовин і постачання киснем тканин, підвищується тонус м’язів, поліпшується самопочуття в цілому, відступає втома, знімаються стрес і напруження. Перед масажем ваше обличчя варто підготувати. Сховати волосся в шапочку або під стрічку, очистити шкіру за допомогою тоніка. На користь піде легенький пілінг, наприклад, із вівсяних пластівців. Їх варто розмолоти в кавомолці й додати теплу воду. Вівсяну кашку-пілінг можна нанести на обличчя, через кілька хвилин протерти підборіддя, щоки, чоло. А тоді змити кашку водою кімнатної температури.

Цілком можливо, що ваша шкіра все-таки не готова до масажу в домашніх умовах. Адже стан судин і нервових закінчень у всіх людей різний, можливо, й ваша шкіра дуже ніжна і чутлива та потребує особливого підходу. Важливу роль відіграє і вік: що старша шкіра, то делікатнішого ставлення вона потребує. Завжди можна звернутися до професійного косметолога, який знає, як правильно робити масаж обличчя, і вміє індивідуально регулювати навантаження на шкіру.

Здоровий сон

Це справді одна із найкращих порад для омолодження в домашніх умовах. Для здорового сну потрібно 6-10 годин, ідеальними вважають 8 годин сну. У кожної людини індивідуальна потреба сну, але умова одна для всіх: він має бути повноцінним. Якщо ви засинаєте непомітно для себе і швидко, не прокидаєтеся серед ночі, не реагуєте під час сну на зовнішні подразники, то ваш сон справді здоровий.

Порушення якості сну або його дефіцит призводять до сонливості вдень, порушення пам’яті, неможливості сконцентруватися. Погіршується денний фізіологічний і психічний стан людини, що спричиняє не лише зниження її працездатності. Пам’ятайте, недоспані ночі видно на обличчі здалека.

Ярина Гук

Схоже