Лікувальний масаж у Medicover

Лікувальний  масаж допомагає зменшити біль та стрес, особливо для пацієнтів, які страждають на больовий синдром, зумовлений захворюваннями опорно-рухового апарату, невропатією, травмами. Лікувальний масаж допомагає розслабити хворі або напружені м’язи, полегшити нейрогенний біль, звільнити тригерні точки, посилити кровообіг і зменшити запалення. 

Лікувальний масаж  також дозволяє уникнути побічних ефектів і проблем залежності від призначених знеболюючих препаратів. Крім того, процедура може допомогти зняти напругу, високий кров'яний тиск та запобігти розвитку більш серйозних захворювань і покращити якість життя. 

Під час лікувального масажу можуть використовуватись різні масажні техніки та процедури. Сеанс масажу зазвичай проводиться протягом 30-60 хвилин.

 

Відповідно, лікувальний масаж можна використовувати для терапії ряду станів, у тому числі: 

- грижа міжхребцевих дисків, 

- ішіас, 

- сколіоз, 

- головний біль напруги, 

- розтягнення м'язів, 

- розлади скронево-нижньощелепного суглоба, 

- травми м'яких тканин, 

- синдром зап'ястного каналу і більше.

 

Окрім того, медичний масаж є високоефективним у зменшенні випадків майбутніх хронічних хворобливих станів шляхом ефективної боротьби з основною причиною проблеми - усунення основної причини болю та допомоги людині жити менш болісно, лікувальний масаж є економічно ефективним, адже менше коштів витрачається на знеболюючі препарати та боротьбу з їхніми побічними ефектами 

Наші медичні масажисти мають підвищену підготовку та досвід, що дозволяє їм допомогти вам досягти основних оздоровчих цілей.  Крім того, наші сертифіковані спеціалісти пишаються своєю здатністю виходити за межі поверхневих скарг і використовувати цілющі дотики, щоб полегшити біль і стрес. 

Методи медичного масажу, які використовують наші масажисти  мають багато переваг, включаючи покращення кровообігу, збільшення діапазону рухів і гнучкості, а також зменшення рубцевої тканини. Як тільки ви усвідомите переваги масажу, ви можете зробити його регулярною частиною свого способу життя. Якщо у вас є переваги до певних технік масажу, обговоріть це з масажистом, і він чи вона максимально задовольнить вас.

  

Спектр послуг, які виконують наші спеціалісти з масажу та ЛФК у Медичному центрі Медікавер:

- Лікувальний масаж для дорослих та дітей різних ділянок тіла( верхні та нижні кінцівки, спина, живіт) при різноманітних проблемах опорно-рухового апарату та ін.;

- Розробка після травм, інсультів;

- Краніосакральна терапія;

- Міофасціальний інструментальний реліз (з блейдом);

- Кінезіотерапія;

- Вакуумний масаж;

- Дихальна гімнастика;

- Тейпування;

- Масаж обличчя;

- Антицелюлітний масаж.

 

На відділенні Medicover по вул. Ковалика 1а послуги масажу надають: 

✔ Ігуменцева Катерина, масажист, інструктор з лікувальної фізкультури, вища категорія. Медичний стаж 27 років. Приймає пацієнтів до 18 та після 18 років.

✔ Заяць Анастасія, масажист, медичний стаж 10 років. Приймає пацієнтів до 18 та після 18 років.

 

Наші послуги медичного масажу доступні, а графіки спеціалістів – гнучкі. Ви можете вибрати тип та тривалість масажу, яку ви бажаєте. Щоб отримати додаткову інформацію або записатися на прийом, зверніться за телефоном  0 800 305 911.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схоже