МЕДІКАВЕР ПІДТРИМУЄ ФЕСТИВАЛЬ РОДИН У РЯСНЕ-2 #1

МЕДІКАВЕР ПІДТРИМУЄ ФЕСТИВАЛЬ РОДИН У РЯСНЕ-2

Вже втретє цього року під егідою парафії Пресвятої Євхаристії у районі Рясне-2 міста Львова відбудеться Фестиваль Родин. Цього року до свята також долучається мережа медичних закладів Медікавер. Як медичний партнер події, задля безпеки та здоров’я всіх учасників фестивалю буде розміщено намет та організовано роботу лікарів та медичних сестер. У разі потреби учасники Фестивалю зможуть звернутись за медичною допомогою та ознайомитись з перевагами та послугами нової поліклініки Медікавер, яка відкриває свої двері у Рясне за адресою Ковалика 1а.

Учасники Фестивалю Родин матимуть можливість виграти сертифікати на послуги поліклініки Медікавер у Рясне. Для цього шукайте намет Медікавер та заповнюйте анкету учасника розіграшу. Вже о 20.00 на головній сцені Фестивалю відбудеться розіграш 10 сертифікатів на консультацію сімейного лікаря або педіатра лише за 1 грн. Переможці отримають сертифікат на сцені. Сертифікати діють з 1 по 31 липня.

Нова поліклініка Медікавер у Рясне пропонує:

- консультації сімейних лікарів та педіатрів

- консультації вузьких спеціалістів: гінеколога, уролога, отоларінголога, хірурга, офтальмолога тощо

- комплексні обстеження для дорослих та дітей

- ведення та постановка на облік вагітних

- оформлення листка непрацездатності

- школа відповідального батьківства

- повний спектр стоматологічних послуг

- УЗ, лабораторна та рентген діагностика.

Запрошуємо укласти декларацію з лікарем сімейної практики та отримувати безкоштовну первину медичну допомогу, гарантовану державою.

Схоже