НОВА ПРИВАТНА ПОЛІКЛІНІКА У РЯСНОМУ #1

НОВА ПРИВАТНА ПОЛІКЛІНІКА У РЯСНОМУ

Європейська медицина стала ближчою для мешканців Рясного. Пройти експертну УЗ-діагностику, здати аналізи чи оформити листок непрацездатності вже з червня можна в новій Поліклініці Медікавер, що відкривається у Львові на вул. Професора Ковалика, 1а.

Тут же, на першому поверсі сучасної триповерхової будівлі, приймають гінекологи, в яких можна не тільки пройти плановий медичний огляд, отримати допомогу при скаргах, але й встати на облік з приводу вагітності. Як і у всіх медичних закладах Медікавер в Україні, і в цій поліклініці кожна вагітна отримує індивідуальний супровід у режимі 24/7. Це дозволяє майбутнім мамам залишатись спокійними та впевненими протягом усіх дев’яти найщасливіших місяців у житті.

А вже зовсім скоро мешканцям Рясного не потрібно буде виїжджати зі свого району, щоб отримати медичну допомогу європейського рівня за державною програмою гарантування. Щойно завершиться процедура реєстрації, сімейні лікарі, терапевти й педіатри Поліклініки Медікавер у Рясному зможуть підписувати електронні декларації з пацієнтами про надання первинної медичної допомоги.

Відкриються кабінети вузьких спеціалістів та розпочнуть прийом: офтальмолог, отоларинголог, гастроентеролог, невропатолог, стоматолог, хірург тощо. Запрацює окреме педіатричне відділення та школа відповідального батьківства. З’явиться рентген діагностика

Medicover – це міжнародна мережа медичних закладів з європейським рівнем сервісу та високими стандартами якості обслуговування пацієнтів. Поліклініка у Рясному – вже третій медзаклад Медікавер у Львові. Є ще Медичний центр на вул. Антоновича, 102 та Поліклініка на вул. Стрийська, 204.

У команді Медікавер працюють лише найкращі лікарі, які постійно вдосконалюють свої знання та професійні вміння. Вони відповідально ставляться до здоров’я кожного пацієнта.

Графік роботи Поліклініки Медікавер у Рясному:

Понеділок-П’ятниця 08:00 до 20:00.

Субота 9.00-19.00

Неділя вихідний

Отримати більше інформації та здійснити запис до лікаря можна:

  • за телефоном: 0 800 305 911
  • у Facebook: @medicover.ukraine
  • на сайті: medicover.ua.

Схоже