Львів, вул. Проф. Ковалика

Адреса: м. Львів (Рясне), вул. Проф. Ковалика, 1а

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця: 08.00 – 19.00
Субота: 09.00 – 16.00
Неділя: вихідний

Європейська медицина стала ближчою для мешканців Рясного. Пройти експертну УЗ-діагностику, здати аналізи чи оформити листок непрацездатності вже з червня можна в новій Поліклініці Медікавер, що відкривається у Львові на вул. Професора Ковалика, 1а.

Тут же, на першому поверсі сучасної триповерхової будівлі, приймають гінекологи, в яких можна не тільки пройти плановий медичний огляд, отримати допомогу при скаргах, але й встати на облік з приводу вагітності. Як і у всіх медичних закладах Медікавер в Україні, і в цій поліклініці кожна вагітна отримує індивідуальний супровід у режимі 24/7. Це дозволяє майбутнім мамам залишатись спокійними та впевненими протягом усіх дев’яти найщасливіших місяців у житті.

А вже зовсім скоро мешканцям Рясного не потрібно буде виїжджати зі свого району, щоб отримати медичну допомогу європейського рівня за державною програмою гарантування. Щойно завершиться процедура реєстрації, сімейні лікарі, терапевти й педіатри Поліклініки Медікавер у Рясному зможуть підписувати електронні декларації з пацієнтами про надання первинної медичної допомоги.

Відкриються кабінети вузьких спеціалістів та розпочнуть прийом: офтальмолог, отоларинголог, гастроентеролог, невропатолог, стоматолог, хірург тощо. Запрацює окреме педіатричне відділення та школа відповідального батьківства. З’явиться рентген діагностика Medicover – це міжнародна мережа медичних закладів з європейським рівнем сервісу та високими стандартами якості обслуговування пацієнтів.

Поліклініка у Рясному – вже третій медзаклад Медікавер у Львові. Є ще Медичний центр на вул. Антоновича, 102 та Поліклініка на вул. Стрийська, 204. У команді Медікавер працюють лише найкращі лікарі, які постійно вдосконалюють свої знання та професійні вміння. Вони відповідально ставляться до здоров’я кожного пацієнта.

В клініці функціонує рентген кабінет. Встановлено FDR Smart X - це найновіша радіологічну система найвищої якості, яка забезпечує багатофункціональні, високоякісні та економічні рішення для рентгенографії. Підвищена якість зображення завдяки інноваційним розробкам FUJIFILM, як-от технологія ISS і схема зниження шумів, дозволяє створювати більш інтелектуальні зображення. Технологія зменшення опромінення ISS  дозволяє отримувати зображення вищої роздільної здатності і зменшувати кількість опромінення під час рентгенологічних досліджень. 

Отримати більше інформації та здійснити запис до лікаря можна:

за телефоном:

0 800 305 911

в Facebook

в Instagram

на сайті

Інші клініки