Акушер-гінеколог Дніпро

Акушер-гінеколог займається профілактикою та лікуванням репродуктивної системи жінки, контролює розвиток вагітності, а також фізіологічний період пологів та післяпологовий період у жінок.

Акушерство та гінекологія в Medicover Дніпро

Усі фахівці, які приймають пацієнтів в Medicover Fertility у Дніпрі, визнані у своїй галузі та мають багато професійних та наукових досягнень. В рамках гінекологічних послуг ми пропонуємо:

- аналізи мазка на цитологію,

- гінекологічні огляди,

- діагностика та лікування інфекцій,

- діагностика та лікування стресового нетримання сечі у жінок,

- консультація гінеколога,

- кольпоскопія - огляд шийки матки,

- полегшення симптомів менопаузи,

- повний спектр лабораторних досліджень,

- ведення вагітності,

- УЗД молочних залоз,

- uінекологічне УЗД,

- cкринінгове УЗД плода.

Чим займається акушер-гінеколог

Сфера гінекології та акушерства займається діагностикою та лікуванням захворювань репродуктивної системи та профілактикою гормональних порушень репродуктивної системи.

Перший огляд у гінеколога повинна пройти кожна молода жінка після досягнення 16 років або початку статевого життя. Далі обстеження слід проводити систематично хоча б раз на рік, навіть у стані повного здоров’я.

Профілактичний огляд спрямований на збір інформації про минуле та сьогодення жінки стосовно її місячного циклу, минулих пологів та хвороб, а також поточних недуг. Будь-які зміни зовнішнього вигляду, консистенції, запаху або кількості виділень з піхви є чітким сигналом до звернення до лікаря гінеколога.

Найпоширеніші проблеми, з якими пацієнти звертаються до гінеколога в Дніпрі, включають:

- порушення менструального циклу,

- вагініт,

- запалення внутрішніх репродуктивних органів,

- симптоми менопаузи,

- СПКЯ,

- новоутворення репродуктивних органів та молочної залози.

Стимулом для відвідування гінеколога також має стати планування початку сексуальної активності та початок використання засобів контрацепції. Обов’язково потрібно записатися на огляд до гінеколога, якщо жінка підозрює, що вагітна. Найкраще стати на облік не пізніше 10 -го тижня вагітності. Іноді рішення про візит приймається набагато швидше - при плануванні вагітності або проблемах із зачаттям. Ми забезпечуємо нашим пацієнтам комплексне ведення вагітності - як фізіологічної, так і складної. Наші лікарі в клініці Medicover Дніпро пропонують кожній жінці допомогу фахівця, індивідуальний підхід та супровід.

Акушер-гінеколог, як записатись на прийом в Дніпрі

Щоб прийти на огляд гінеколога в клініці сучасної гінекології Medicover Fertility Дніпро, достатньо записатись по телефону або безпосередньо в клініці за адресою вул. Князя В.Великого, 9. Ви також можете скористатись зручним сервісом - записом онлайн через наш сайт. Просто виберіть з випадаючого списку спеціальність лікаря “гінеколог” або “акушер-гінеколог” та місто “Дніпро” і тоді ви зможете обрати фахівця зі списку доступних лікарів та скористатись опцією “записатись на прийом”. Адміністратор клініки зв'яжеться з вами і підбере найзручнішу дату і час візиту.

Читати далі Закрити опис