Гінеколог Львів

Наші лікарі допомагають у мистецтві бути жінкою. Більшість жіночих захворювань на початкових стадіях розвиваються безсимптомно. Тому профілактика і регулярний запис до гінеколога - єдина правильна тактика.

Гінекологія - це галузь медицини, яка орієнтована на здоров’я жінок. Предметом гінекології є профілактика та лікування захворювань жіночої репродуктивної системи. Пов’язаними областями медицини є акушерство та естетична гінекологія.

Гінекологія в Medicover

Регулярні огляди гінеколога в Медікавер дають кожній жінці впевненість у завтрашньому дні. Жіноча консультація Медікавер надає повний спектр послуг:

- комплексне гінекологічне обстеження та лікування, в т.ч. кольпоскопія шийки матки, гістероскопія, біопсія, мамографія, фолікулометрія

- профілактика захворювань органів малого тазу, в т.ч. онкологічних

- експертне УЗД гінекологія(2D, 3D, 4D)

- ведення вагітності в режимі 24/7

- лазерне лікування стресового нетримання сечі

- лазерне вагінальне омолодження

- плазмоліфтинг в гінекології

- поліпектомія

Огляд гінеколога можна пройти і в рамках комплексного обстеження (пакети “Планування вагітності”, “Гармонія 40+”, “Гармонія нова”, “Гармонія плюс”). З наповненням пакетів можна ознайомитись в розділі “Ціни”, закладка “Жіноча консультація”.

Для тих хто готується стати батьками, Медікавер регулярно організовує “Школу майбутнього батьківства”. Пакет включає 10 лекцій, які проводять фахівці: акушер-гінеколог, психотерапевт, консультант з грудного вигодовування, фізичний терапевт, педіатр. Участь буде актуальна для пар, які готуються до появи дитини, хочуть отримати доказову інформацію про безпечну і здорову вагітність, партнерські пологи, догляд за дитиною з перших днів життя.

Фахівці, які працюють у Медікавер, мають сучасні медичні знання завдяки участі у тренінгах та конференціях, досвід, який допомагає у повсякденній роботі, та доброзичливий, ввічливий підхід. Тому, огляд гінеколога у центрах Medicover Львів, Medicover Ужгород та Medicover Дніпро ніколи не буде для вас неприємною необхідністю.

Чим займається гінеколог

Лікар гінеколог займається діагностикою та лікуванням наявних захворювань, а також профілактикою. Кожна жінка повинна регулярно звертатися до фахівця, проводити обстеження (в т.ч. кольпоскопія, УЗД гінекологія), які дозволяють на ранніх термінах виявити новоутворені зміни шийки матки. 

Гінеколог - це також фахівець, який опікується жінками протягом усього періоду вагітності. У винятковий період дев'яти місяців вагітності жінка готується психічно та фізично до ролі матері. Правильний вибір медичного супроводу надзвичайно важливий як для здоров’я та самопочуття майбутньої матері, так і для правильного розвитку, здоров’я та безпеки дитини. Акушерство і гінекологія - це область медицини, орієнтована на охорону здоров'я вагітних жінок, для того, щоб максимально бережно вести майбутню матір у цей період з детальною  діагностикою та контролем за правильним зростанням нового життя.

До проблем, якими займається жіночий лікар, входять:

- порушення менструального циклу,

- лікування безпліддя,

- діагностика та лікування пухлинних захворювань жіночих репродуктивних органів,

- спайки в гінекології,

- лікування інших захворювань репродуктивної системи.

Найпоширенішими захворюваннями, які діагностує приватний гінеколог є запалення статевих шляхів, пухлини шийки матки, яєчників, сосків та різні типи ерозій, поліпи та міоми, ендометріоз, синдром полікістозних яєчників, передменструальний синдром та нетримання сечі. Залежно від стану пацієнта і типу захворювання, лікар підбирає відповідні методи лікування.

Важливо вчасно записатись до гінеколога після кесаревого розтину, оскільки найчастішим ускладненням такої операції є спайки. Гінекологія допомагає вчасно виявити їх і запобігти можливим ускладненням. Одним з найпоширеніших ускладнень, пов’язаних з утворенням спайок, є кишкова непрохідність - спайки відповідають за 60%  випадків непрохідності тонкої кишки. Однак жінок найбільше турбує негативний вплив спайок на фертильність - вони можуть перешкоджати процесам овуляції, поглинання яйцеклітини та її міграції по матковій трубі. За підрахунками, до 20% випадків безпліддя пов'язані з наявністю спайок.

Консультація гінеколога починається зі збору детальної історії хвороби, в якій гінеколог звертає увагу на наявні нездужання та захворювання, а також ті, що мали місце в минулому та в родині пацієнта.

Огляд в гінеколога - це в першу чергу пальпація, під час якої фахівець проводить оцінку органів, розташованих в області малого тазу. Гінеколог оглядає жінок через черевну стінку, а також вагінально. Обстеження дозволяє оцінити стан шийки матки, а також виявити інші патології в малому тазі.

Під час консультації лікар гінеколог допоможе в плануванні сім'ї та порадить ефективні засоби контрацепції.

За необхідності фахівець призначає додаткові лабораторні та візуалізаційні дослідження, зокрема гінекологічне УЗД, кольпоскопію шийки матки та УЗД молочних залоз. Під час відвідування медичного центру можна домовитись про консультацію, поєднану з ультразвуковою діагностикою. 

Гінеколог, як записатися на прийом

Записатися до гінеколога у медичному центрі Medicover можна по телефону, особисто або через спеціальну систему онлайн резервування. В останньому випадку виберіть спеціалізацію “гінеколог”, “лікар акушер-гінеколог” або “гінеколог-ендокринолог” та місце, де має відбутися візит, в пошуковій системі, доступній на нашому веб-сайті.

Потім із переліку доступних спеціалістів необхідно вибрати конкретного лікаря гінеколога та заповнити коротку форму. Знайшовши обраного лікаря у списку, скористайтеся опцією “записатися на прийом” до гінеколога.

Читати далі Закрити опис