Ромась Світлана Миколаївна

Спеціальність, кваліфікація, науковий ступінь

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Досвід / Медичний стаж

6,5 років

Послуги

 • Первинна медична допомога пацієнтам із використанням фізикальних, лабораторних та інструментальних досліджень відповідно до стандартів міжнародних клінічних настанов.
 • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
 • Діагностика та лікування найбільш поширених хвороб, використовуючи тільки доказову медицину.
 • Консультація за місцем проживання.
 • Телемедична консультація.
 • Отоскопія.
 • Невідкладна медична допомога.
 • Вакцинація дітей і дорослих за Національним календарем щеплень.
 • Взаємодія з вузькими спеціалістами з метою своєчасного діагностування та забезпечення лікування хвороб з урахуванням особливостей стану здоров’я пацієнта.
 • Консультативна допомога, спрямована на усунення або зменшення звичок і поведінки, що становлять ризик для здоров’я (нездорове харчування, недостатня фізична активність тощо) та формування навичок здорового способу життя.
 • Первинна облікова документація, оформлення довідок, листків непрацездатності.

Прийом до/після 18 років

До 18; Після 18

Освіта

2010 - Харківський національний медичний університет.

2016 - інтернатура зі спеціальності загальна практика-сімейна медицина на базі Харківського національного медичного університету.

2018 - сертифікат лікаря загальної практики-сімейної медицини.

2021 - друга категорія зі спеціальності лікар загальної практики-сімейної медицини.

Стажування за кордоном, конференції та семінари

Онлайн тренінги, конференції, майстер-класи, курси підвищення кваліфікації (2018-2023)

Сертифікати

Науково-практична конференція: «Педіатричні випадки в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №11», м. Київ (www.aam.com.ua), 10.11.2022.

Навчання на національній онлайн-платформі Дія. Цифрова освіта: «Цифрограм для медичних працівників», https://osvita.diia.gov.ua, 15.09.2022.

Науковий симпозіум з міжнародною участю XXIV Національна школа гастроентерологів, гепатологів України в якості слухача: «Сучасні підходи до профілактики, діагностики та лікування захворювань органів травлення та супутньої патології. Актуальні питання сьогодення», м. Київ, 01-04.06.2022.

Науково-практична конференція з міжнародною участю: «International experience in diagnostics and treatment of arterial hypertension», м. Київ, 30-31.05.2022.

Науково-практична онлайн-конференція: «ІІ-й Львівській весняний міжнародний саміт. Внутрішні хвороби: від глобальних перспектив до практичної реалізації у діагностиці та лікуванні. Профілактична медицина – запорука здоров’я нації», м. Львів, 26-27.05.2022.

Науково-практична конференція: «Синусит та отит тактика сімейного лікаря при відсутності можливості консультації ЛОРа», м. Київ (www.aam.com.ua), 25.05.2022.

Дистанційний курс «Школа лікування COVID-19», https://courses.phc.org.ua, 10.02.2022.

Навчання у фаховій тематичній школі MEDICUS: «Практика сімейного лікаря в запитаннях та відповідях», http://medicus.school, 06-07.11.2021.

Цикл тематичного удосконалення «Клінічні синдроми в загальній лікарській практиці», м. Харків, 31.05-14.06.2021. 

Майстер-класи: 1. Призначення антитромбоцитарної терапії або антикоагулянтів. 2. Трактування результатів ліпідограми. 3. Електрокардіографія: тахі та браді аритмії. 4. Ультразвукове дослідження серця, м. Одеса, 21-23.05.2021.

Та багато інших.

Мови

Англійська (В1)