Сексолог Львів

Дискомфорт, пов'язаний з інтимним життям,може мати значний вплив на комфорт повсякденного життя кожної людини. Невдале статеве життя кидає тінь на якість партнерських відносин, викликає комплекси та знижує самооцінку. У таких ситуаціях багато людей звертаються за допомогою до сексолога. Відчуття збентеження - не найкращий порадник. 

Лікар сексолог спеціалізується на вивченні всіх аспектів сексуальної сфери, а також володіє необхідними навиками для допомоги своїм пацієнтам. Для кого буде корисна консультація лікаря? - Всім, хто відчуває незадоволення якістю свого сексуального життя і хоче його покращити. Відвідують лікаря чоловіки, жінки, а також пари, які працюють над гармонізацією своїх стосунків.

Чим займається сексологія?

Проблеми, пов’язані з інтимною сферою життя, найкраще вирішуватись за допомогою  лікарів напрямку сексології. 

Консультація сексолога забезпечить:

- відновлення рівноваги

- покращення якості вашого інтимного життя

- пошук проблеми непорозумінь подружньої пари 

- надання психологічних консультацій і підтримки;

- діагностику патологій і розробку курсу лікування;

- використання спеціальних психотерапевтичних методик;

- лікування сексуальних розладів і усунення їхніх причин;

- просвітницьку роботу з підлітками;

- реабілітацію сексуальних функцій після травм, хірургічних втручань, пологів і т.д.

Які хвороби лікують сексологи в Medicover?

Фригідність - відсутність у жінки бажання займатись статевим актом, відчуття оргазму.

Імпотенцію - статеву неспроможність і розлад інтимного життя. Причинами виникнення вважаються патологія сечостатевої системи, ендокринна дисфункція, психічні розлади, проблеми в інтимному житті партнерів.

Нетипові статеві розлади - педофілія, зоофілія, нездорове сексуальне бажання

Еротофобію –  постійний страх статевого акту. Здебільшого така проблема з’являється внаслідок психологічної травми.

Вагінізм – сильні больові відчуття під час статевого акту з проникненням через піхву

Чоловічий клімакс - часто пов’язаний із порушенням у статевому житті та його відсутністю між партнерами

Сексолог  в Medicover допоможе кожному відновити радість статевого життя.  Наші спеціалісти вирішують проблеми, якщо чоловік зіштовхнувся з  імпотенцією, порушенням статевого потягу, порушенням еякуляції.

Жінки знайдуть допомогу  у сексолога , якщо в них немає оргазму, наявні порушення статевого потягу, нездатність до статевого акту, диспареунія - хворобливий статевий акт.

Як записатись до сексолога в Medicover? 

Для запису на консультації до профільного спеціаліста можна звернутись за телефоном 0 800 305 911, або записатись на сайті онлайн. В останньому випадку виберіть спеціалізацію “сексолог”, “лікар сексолог” та місце, де має відбутися візит, в пошуковій системі, доступній на нашому веб-сайті. До лікаря даного напрямку можна записатись у клініку у Львові та Ужгороді

Потім із переліку доступних спеціалістів необхідно вибрати конкретного лікаря сексолога та заповнити коротку форму. Знайшовши обраного лікаря у списку, скористайтеся опцією “записатися на прийом” до сексолога.

Кожен, хто вважає своє сексуальне життя ненормальним, повинен звернутися до фахівця. Залежно від природи скарги пацієнта, лікування може включати психотерапію або фармакотерапію (наприклад, гормональні або серцеві препарати). Сексолог в Medicover підкаже, які методи і заходи використовувати для зменшення або усунення проблеми. Не варто недооцінювати все, що викликає дискомфорт в інтимному житті. Ви можете прийти на прийом до фахівця разом з партнером.

Фахівці Медікавер вирішують будь-які питання!

Читати далі Закрити опис