Стоматолог-хірург Львів

Стоматологічна хірургія - це спеціальна дисципліна в галузі стоматології. ЇЇ предметом є хірургічне лікування захворювань, що виникають у ротовій порожнині, а також прилеглих зонах. Проходячи підготовку за спеціалізацією, хірург-стоматолог також проходить підготовку із загальної хірургії.

Чим займається стоматолог-хірург?

Хірург-стоматолог займається хірургічним лікуванням порожнини рота. Лікування пацієнта стоматологом-хірургом пов’язане з видаленням зубів, але також з хірургією м’яких тканин та кісток.

Лікування ротової порожнини хірургом-стоматологом включає, зокрема:

- процедури видалення постійних та молочних зубів,

- видалення повністю або частково уражених зубів,

- мікрохірургічні процедури, спрямовані на підготовку пацієнта до імплантації або протезування.

Хірургічне лікування також включає резекції верхівок коренів та реконструктивні процедури.

Як підготуватись до візиту до стоматолога-хірурга?

Стоматологія, включаючи хірургічне втручання, вимагає від пацієнта спеціальної підготовки. Основою є правильна гігієна порожнини рота, що полягає в ретельному очищенні зубів від залишків їжі.

Перед відвідуванням хірурга-стоматолога варто поїсти, оскільки після процедури рекомендується обмежити споживання їжі. Потім зуби слід ретельно очистити, у разі потреби перед процедурою слід вживати лише воду.

Як записатись на прийом?

Усі пацієнти можуть записатися на прийом у медичний центр, включаючи людей, які не мають пакета медичної допомоги. У цьому випадку необхідно буде оплатити консультацію відповідно до прейскуранта, що що діє у вибраному закладі.

Консультація стоматолога-хірурга вимагає попереднього замовлення. Пацієнти можуть записатися на прийом особисто або по телефону, а також через систему онлайн-резервування. 

Читати далі Закрити опис