Стоматолог-хірург Львів

Хірург стоматолог займається хірургічним лікуванням порожнини рота. Лікування пацієнта стоматологом-хірургом пов’язане з видаленням зубів, але також з хірургією м’яких тканин та кісток.

Хірургічна стоматологія - це спеціальна дисципліна в галузі стоматології. ЇЇ предметом є хірургічне лікування захворювань, що виникають у ротовій порожнині, а також прилеглих зонах. Проходячи підготовку за спеціалізацією, хірург-стоматолог також проходить підготовку із загальної хірургії.

 

Хірургічна стоматологія в Medicover

Серед найпоширеніших медичних процедур, характерних для цієї спеціальності, є ряд операцій, пов'язаних з видаленням різних видів новоутворень, а також попередні кроки для протезування та імплантації. Зубний хірург у Medicover також допоможе у разі болю та аномалій у суглобах кісток та м’язів обличчя, також у сфері реабілітації після травм.

Особливістю хірургічної стоматології в Medicover є поєднання досвіду фахівців з міжнародним визнанням. Стоматолог імплантолог та хірург тісно співпрацюють в найсучасніших методиках  малоінвазивної імплантації з негайним навантаженням. Імплантолог проводить процедури з мінімальним стресом для пацієнта та без додаткових хірургічних втручань. Хірургічна стоматологія в Medicover робить можливим негайне (впродовж кількох днів) навантаження імплантів протезною конструкцією. Методика, яку застосовують наші імплантологи не вимагає проведення кістково-пластичних втручань, спрямованих на збільшення об’єму кісткової тканини, є рекомендованою для пацієнтів з ураженням пародонту, загальносоматичною патологією, шкідливими звичками. Саме тому імплантація в Medicover на сьогодні є безпечною, прогнозованою процедурою, яка дозволяє відновити дефекти зубних рядів з максимальною функціональністю та естетикою.

Чим займається стоматолог-хірург?

Хірург стоматолог, крім власної спеціалізації, повинен володіти також знаннями в галузі ортодонтії, пародонтології, протезування, щелепно -лицевої хірургії, стоматологічної та щелепно-лицевої радіології, анестезіології та інтенсивної терапії, нейрохірургії, травматології та ортопедії, пластичної хірургії, отоларингології, офтальмології, клінічної онкології. Він також має докладні знання про захворювання скелета обличчя, м’яких тканин обличчя, рота та шиї.

Лікування стоматологом хірургом включає, зокрема:

- видалення молочних і постійних зубів (часто "вісімок"), включаючи ретенційовані та не прорізані зуби,

- процедури видалення міом та епіглом,

- підготовка до протезування,

- лікування новоутворень порожнини рота,

- резекція верхівки кореня,

- реконструктивні процедури,

- лікування наривів,

- лікування скронево-нижньощелепних суглобів,

- лікування орофаціальних свищів.

Пацієнти відвідують стоматолога-хірурга для видалення зуба з ортодонтичними та протезними показаннями, а також із протипоказанням до лікування кореневих каналів. За бажанням пацієнта хірург-стоматолог проводить лікування під наркозом або за допомогою седації. Він забезпечує перш за все комфорт і гарантує безболісну процедуру.

Стоматологія, включаючи хірургічне втручання, вимагає від пацієнта спеціальної підготовки. Основою є правильна гігієна порожнини рота, що полягає в ретельному очищенні зубів від залишків їжі. Перед відвідуванням зубного хірурга варто поїсти, оскільки після процедури рекомендується обмежити споживання їжі. Потім зуби слід ретельно очистити, у разі потреби перед процедурою слід вживати лише воду.

 

Стоматолог-хірург, як записатись на прийом?

Усі пацієнти можуть записатися на прийом зубного хірурга у медичних центрах Medicover Львів та Medicover Ужгород. Пацієнти можуть записатися на прийом особисто або по телефону, а також через систему онлайн-резервування. Останній метод потребує зазначення спеціалізації лікаря та закладу, де відбуватиметься візит, наприклад, стоматолог-хірург Львів чи стоматолог-хірург Ужгород.

Читати далі Закрити опис