Дитячий стоматолог Львів

Здорова посмішка дитини - пріоритет для батьків. Чим раніше дитина буде доглянута стоматологом, тим більша ймовірність того, що проблем із зубами та прикусом не буде.

Перший візит дитячу стоматологічну клініку має відбутися, коли проріжуться перші зуби, і батьки можуть отримати поради, як доглядати за їх гігієною. Дитяча стоматологія опікується пацієнтами до досягнення ними повноліття.

Дитяча стоматологія в Medicover

Дитяча стоматологія у медичному центрі Medicover - це фахівці, які  спеціалізуються на лікуванні дітей та відрізняються великим терпінням, спокоєм і великим серцем для роботи з дітьми. 

Наші лікарі здатні сприймати та розуміти реакції та потреби маленького пацієнта, а оскільки дитина не є «маленькою дорослою людиною», вони дуже добре знають, що під час лікування зубів у дітей потрібен особливий підхід. Хороший дитячий стоматолог - справжній скарб, тому нашим лікарям властива емпатія, чудове почуття гумору та інтуїція, завдяки чому дитина відчуває себе безпечно та комфортно під час процедури.

В Medicover ми переконалися, що стоматолог дитячий з багаторічним досвідом, великими знаннями та відповідним підходом відповідає за лікування маленьких пацієнтів, а також за створення відповідної атмосфери в наших клініках. Під час лікування зубів дитині демонструються мультики, для її відволікання та заспокоєння. Також в нас є ігрова кімната з багатьма іграшками. Все це спонукає малюка відчувати себе дуже комфортно під час візиту до дитячого стоматолога, а лікування поєднується з веселощами. Якщо додати до цього відсутність будь -якого болю або дискомфорту, пов'язаних з процедурою, ефект буде таким, що дитина не матиме страху перед майбутніми візитами.

Ми проводимо лікування зубів у дітей під безболісною комп'ютерною місцевою анестезією. В дитячій стоматології Medicover візит максимально легкий та приємний для дітей! 

Наша дитяча стоматологія - це спеціалісти, які мають відповідну кваліфікацію та досвід, а також мають у своєму розпорядженні найкращі пристрої та інструменти, завдяки яким вони можуть ефективноо виконувати різні процедури. Завдяки цьому кожен стоматолог для дітей з нашої клініки користується довірою найменших пацієнтів!

Дитячий стоматолог, піклуючись про потреби маленьких пацієнтів та усвідомлюючи різноманітність проблем, які можуть виникнути, може запропонувати широкий спектр послуг - як з точки зору профілактики, так і сучасних процедур - включаючи хірургію.

Чим займається дитячий стоматолог

Дитячий стоматолог, який працює в Medicover, надає наступні послуги:

- пломбування молочних зубів,

- підрізання вуздечки губ (верхньої та нижньої), а також язика,

- ущільнення молярів і премолярів,

- видалення молочних зубів,

- лікування кореневих каналів,

- стоматологічний огляд.

Звичайно, кожен з батьків має можливість скористатися адаптаційним візитом - це надзвичайно важливий елемент навчання дітей та формування довіри до лікаря-спеціаліста. Під час такого візиту стоматолог не проводить ніяких процедур, а лише перевіряє стан зубів дитини - завдяки цьому не може бути й мови про будь-який дискомфорт, який міг би змусити дитину відмовитись від наступного візиту до фахівця. Більше того - візит відбувається у вищезгаданому барвистому кабінеті, і до і після нього малюк може користуватися ігровою кімнатою, що ще більше переконає його, що дитячий стоматолог - це людина, якій можна довіряти.

Стоматологія дитяча - це відсутність стресів вашої дитини перед відвідуванням стоматолога. Але, перш за все, батькам слід заохочувати візит, говорити про роботу стоматолога у надмірних кількостях і не говорити негативних слів, таких як «біль», «операція» або «ін'єкція». Тоді легше буде переконати маленького пацієнта відвідати кабінет стоматолога.

Звичайно, згідно з принципом «краще запобігти, ніж лікувати», дитячий стоматолог підкаже, як має виглядати стоматологічна профілактика і на що звернути особливу увагу - як у випадку маленьких, так і для старших дітей.

Ми пропонуємо не тільки послуги дитячого стоматолога, а й професійне ортодонтичне лікування. Завдяки цьому вдається усунути різні стоматологічні проблеми дитини, такі як:

- виправити прикус,

- скупчення зубів або проміжки між ними,

- виступаюче або втягнуте підборіддя,

- асиметрія рис обличчя,

- мовні вади,

- занадто часте дихання ротом.

Кожну з цих проблем можна усунути завдяки брекетам, запропонованим нашим ортодонтом. Звичайно, процедури в цій області також безболісні і не несуть жодного дискомфорту, тому ваша дитина буде почувати себе в цілковитій безпеці. Кожне ортодонтичне лікування проводиться після попереднього обстеження, завдяки якому ми впевнені, у чому проблема і як скласти план лікування, щоб він був ефективним.

Дитячий стоматолог, як записатись на прийом 

Запрошуємо Вас на прийом до нашого дитячого стоматолога в Medicover Львів. Ви можете записатись на візит до фахівця за телефоном чи заповнивши заявку на прийом онлайн на нашому веб-сайті. Вам необхідно просто обрати спеціальність лікаря та місто, наприклад “Дитячий стоматолог Львів”.

Ваша дитина не буде боятися лікувати зуби, тому що наш лікар  стане його хорошим другом вже після першого візиту. А регулярне обстеження зубів дитини стане важливою звичкою.

Читати далі Закрити опис