МЕДІКАВЕР ПІДПИСАВ ДОГОВІР З НАЦІОНАЛЬНОЮ СЛУЖБОЮ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ #1

МЕДІКАВЕР ПІДПИСАВ ДОГОВІР З НАЦІОНАЛЬНОЮ СЛУЖБОЮ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

З 1 жовтня приватні поліклініки Медікавер у Львові надають первинну медичну допомогу безкоштовно, згідно з переліком первинних медичних послуг, гарантованих державою.

Це означає, що з жовтня громадяни, котрі підписали Декларації з лікарями Медікавер (сімейними, терапевтами та педіатрами), безкоштовно отримують медичні послуги, передбачені Наказом Міністерства Охорони Здоров’я «Про затвердження Порядку надання первинної медичної допомоги» від 19.03.2018 р. З повним переліком медичних послуг у межах первинної медичної допомоги за групами пацієнтів можна ознайомитися на сайті МОЗ.

Окрім електронної Декларації з лікарями первинної медичної ланки усі пацієнти Медичних укладають персональні Договори про надання медичних послуг. Цей документ є додатковою гарантією для пацієнта, що у медичних закладах Медікавер він отримає послуги високої якості, відповідно до європейських стандартів.

Нагадаємо, що обрати сімейного лікаря, терапевта чи педіатра Медікавер та підписати з ним Декларацію можна у медичних закладах Львова: у Поліклініці на вул. Стрийській, 204 та у Медичному центрі на вул. Антоновича, 102, а також в МЦ Медікавер в місті Ужгород, що розташований за адресою вул. Вілмоша Ковача, 17.

Для отримання інформації про графік роботи лікарів та для запису на прийом, телефонуйте: 0-800-305-911 (безкоштовно по Україні).

Схоже