Індивідуальний супровід (VIP) #1

Індивідуальний супровід (VIP)

Особливу послугу – індивідуальний медичний супровід – у Медікавер забезпечує Відділ бездоганного сервісу.

Це – команда професійних медичних координаторів, які 365 днів на рік, 7 днів на тиждень та 24 години на добу допомагають нашим пацієнтам. Усі вони пройшли фахову підготовку і чудово орієнтуються у медичних й психологічних питаннях. Обслуговування пацієнтів відбувається відповідно до їхніх побажань. Спілкування з персональним медичним координатором є конфіденційним.

Трапляються ситуації, коли медичний координатор стає психологом та єдиним джерелом інформації для схвильованого пацієнта чи його родичів. Наприклад, координатор у «Хірургії одного дня» має доступ в операційне відділення і вчасно проінформує родичів пацієнта про хід операції та завершення втручання. Особливе значення це має для батьків маленьких діток, яких в Медичному центрі Медікавер у Львові оперують з тримісячного віку.

Завдання медичного координатора – надати пацієнту вичерпну інформацію про підготовку до візиту в клініку. Під час самого візиту координатор створює комфортну й довірливу атмосферу у спілкуванні пацієнта з лікарями. Кожен пацієнт потребує індивідуального підходу. І координатор піклується про те, щоби у пацієнта не залишилося жодного питання без відповіді щодо його програми лікування, підготовки до аналізів й процедур, про прийом медикаментів тощо.

Медичний координатор Медікавер є компетентним у всіх процесах у клініці. Разом із тим, він готовий надати консультаційну підтримку пацієнтам не тільки у медичних питаннях, а й підказати, як доїхати до медичного центру, забронювати готель та порекомендувати, де смачно пообідати…

Що кращим є рівень обслуговування, тим вищими стають очікування пацієнтів. Тому всі працівники відділу сервісу нашого медичного центру постійно вдосконалюють свої навички та підвищують рівень підготовки, проходячи стажування за кордоном в аналогічних медичних закладах мережі Медікавер.

Категорії пацієнтів, яким призначається персональний медичний координатор:

  • вагітні жінки, котрі перебувають на обліку в жіночій консультації Медікавер
  • клієнти страхових компаній
  • корпоративні клієнти
  • пацієнти, в яких заплановане оперативне втручання в Медікавер
  • іноземні пацієнти
  • пацієнти, котрі проходять програму лікування IVF

Схожі статті