Карбокситерапія – поліпшення зовнішнього вигляду шкіри за допомогою ін’єкцій вуглекислого газу (СО2). Вона допомагає відновити водний баланс, регенерацію та оновлення на клітинному рівні. В результаті шкіра стає пружною та еластичною, запускається процес омолоджування. Окрім цього, вуглекислий газ руйнує жирові клітини й виводить з організму токсини та шкідливі речовини.

Показання

Карбокситерапія може застосовуватися як у молодому, так і у більш старшому віці. Вона має багато косметологічних показань:

  • наявність другого підборіддя;
  • мімічні зморшки;
  • целюліт;
  • темні круги під очима;
  • розтяжки та шрами на шкірі;
  • гіперпігментація;
  • в’ялість шкіри;
  • випадання волосся.

Окрім естетичних дефектів, карбокситерапія застосовується в дерматології, неврології, флебології, гінекології, ортопедії, ендокринології та травматології.

Протипоказання

Не можна ігнорувати протипоказання до ін’єкцій вуглекислого газу. На жаль, їх список досить широкий: епілепсія, інфаркт міокарду, гіпертонія, хронічні захворювання в гострій стадії, серцево-судинні патології.

Алергічних реакцій на вуглекислий газ не проявлялося.

Як проводиться процедура

Ін’єкційна карбокситерапія передбачає введення вуглекислого газу за допомогою невеликих уколів. Процедура безболісна й може виконуватися апаратом для карбокситерапії у вигляді пістолета.

Також є неінвазивна карбокситерапія, яка проводиться спеціальною маскою з молекулою вуглекислоти. Дозування та концентрацію розраховує лікар, спираючись на індивідуальні особливості шкіри пацієнта.

Після виконання косметологічної процедури місце ін’єкцій обробляється антисептиком. Увесь процес займає 15 – 30 хвилин, залежно від розмірів зон корекції. Стандартний лікувальний курс складає 5 – 10 сеансів з періодичністю один раз на тиждень.

Відновлення після процедури

Після карбокситерапії на шкірі може з’явитися почервоніння та припухлість. Такі симптоми пройдуть через 2 – 3 години, тому лякатися не варто. Косметологи рекомендують впродовж 2 – 3 днів після процедури не відвідувати лазні, сауни, не загорати на сонці та у солярії, а також не надівати компресійну білизну на тіло.

Карбоксотерапію в Медичному центрі Медикавер у Львові проводять досвідчені косметологи, які якісно виконують усі процедури. Результатом ви залишитеся задоволені!