Аптека Медікавер #1

ДИСКОНТНА ПРОГРАМА

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ДИСКОНТНУ ПРОГРАМУ

«МЕДІКАВЕР АПТЕКА»

1.ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ

Дисконтна програма «Медікавер Аптека» (Програма) – це комплекс заходів і дій, що регулює взаємовідносини між Організатором та Учасниками Програми, в рамках якої учасники мають можливість отримувати знижку, яка діє в усіх аптеках мережі медичних закладів «Medicover» (Аптеки).

Організатор Програми (Організатор) – Приватне підприємство «Жіноча аптека», що володіє винятковими правами управління, розвитку та реалізації Програми.

«Учасник Програми» (Учасник) - фізична особа, держатель Картки, яка набула повноліття та відповідно до норм чинного законодавства, є споживачем у розумінні Закону України «Про захист прав споживачів», та надала свою згоду на участь у Програмі, безумовно погодилася з цими Правилами, шляхом отримання дисконтної Картки.

«Картка Учасника» - пластикова Картка, яка видається Учасникові на умовах даної Програми.

«Знижки» - право Учасника на придбання товарів за зниженою ціною, згідно умов Програми.

«Cайт програми» - сторінка, розміщена у мережі Інтернет за електронною адресою за допомогою якої здійснюється інформаційна підтримка Учасників Програми та надаються додаткові сервіси у рамках Програми.

2.ПОРЯДОК НАДАННЯ ЗНИЖКИ ТА ТЕРМІН ДІЇ КАРТОК «МЕДІКАВЕР АПТЕКА»

Дисконтна картка «Медікавер Аптека» надає право на отримання спеціальної знижки у розмірі 3% на весь асортимент за виключенням наступних препаратів:

ГОНАЛ 300/900 МО/0,5 мл ручка №1

ПУРЕГОН 100/300 МО/0,36 мл картридж №1

ЕЛОНВА 150 мкг/0,5мл №1

МЕРІОНАЛ 75/150 МО пор/приг. р-ну д/ін . №10

ПЕРГОВЕРІС пор. д/приг. р-ну д/ін. 150МО/75МО №1

ОРГАЛУТРАН р-н д/ін. 0,25мг/0,5мл №5

ДИФЕРЕЛІН 3,75мг №1/0,1№7 ЦЕТРОТИД пор. ліоф. д/приг. р-ну д/ін. 0,25мг №1

ПРЕГНІЛ 5000ОД

ПРОЛЮТЕКС р-н ін.25мг/мл 1мл №7 фл

ОВІТРЕЛ 250 мкг/0,5 мл р-н/ін. №1

МЕНОПУР пор. ліоф. д/приг. р-ну д/ін. №10

ДИВІГЕЛЬ гель 0,1% пак. по 1,0 г №28

ХОРІОМОН фл. №1

БІОВЕН р-н для інф. 10% 50 мл

БІОВЕН р-н для інф. 10% 100 мл

ФІЛСТИМ р-н д/ін. 0,3мг 1мл №1

Термін дії дисконтної картки «Медікавер Аптека» - необмежений.

Знижки Учасникам на придбані товари надаються на підставі пред’явленої дисконтної картки.

Покупець, під час розрахунку за товар, може використовувати лише одну дисконтну картку, яка протягом строку її дії (якщо такий встановлено) дає можливість скористатися знижкою необмежену кількість разів.

Дисконтна Картка стає активною під час першої покупки.

Учасник Програми має право передавати свою Картку третім особам для надання знижки. У разі передачі Карти Організатор Програми не несе відповідальність за дії третіх осіб.

3.ВИДАЧА ДИСКОНТНИХ КАРТОК «МЕДІКАВЕР АПТЕКА» ПОКУПЦЯМ

Учасник може безкоштовно отримати Картку на рецепції будь-якого медичного центру Medicover за умови отримання будь-якої медичної послуги або в будь-якій аптеці Medicover за умови здійснення покупки на будь-яку суму.

Фактом отримання Картки Учасник підтверджує, що він погоджується з даними Правилами участі в Дисконтній Програмі й зобов'язується їх виконувати.

4.ПОНОВЛЕННЯ ПОШКОДЖЕНОЇ АБО ВТРАЧЕНОЇ КАРТКИ

При поновленні пошкодженої картки або повторному отриманні картки Учасник повинен ще раз пройти процедуру отримання, описану у пункті 3 даного Положення. Послуга поновлення пошкоджених або втрачених карт для покупців є безкоштовною.

5.ДОДАТКОВІ УМОВИ

Організатор Програми в будь-який момент, в односторонньому порядку, без будь-яких негативних наслідків для себе може вносити зміни/доповнення в умови шляхом розміщення відповідної інформації на Офіційному сайті Програми.

Організатор залишає за собою право припинити дію Програми, повідомивши про це Учасників шляхом розміщення відповідної інформації на Офіційному сайті Програми.

Організатор залишає за собою безумовне право на скасування знижок або зміну розміру знижок. Повідомлення про призупинення/припинення та/або зміни дії Програми, вважається направленим Учасникові, якщо воно було розміщено на Сайті Програми. Організатор не зобов’язується повідомляти про зміни будь-яким іншим каналом комунікації.

У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил і/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором. Рішення Організатора є остаточним та оскарженню не підлягає.

Організатор не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, відключення електроенергії або доступ до Інтернет, збої в роботі обладнання, блокади, суттєві зміни у законодавстві, інші непідвладні контролю з боку Організатора обставини.

У нашій аптеці ви знайдете широкий вибір:

  • дермокосметики,

  • безрецептурні препарати,

  • дієтичні добавки,

  • важкодоступні ліки, що відпускаються за рецептом, включаючи препарати з дефіцитом,

  • повний спектр лікарських засобів, що відпускаються за рецептом.

Пацієнти, зацікавлені у придбанні лікарських препаратів та якісних дієтичних добавок, можуть звертатися до професійної консультації провізора, а ті, хто шукає дермокосметику, можуть отримати консультацію дермоконсультанта.

Аптека Медікавер
  • Вул. Антоновича 102, 79000 м. Львів

  • Пн-пт 9:00-20.00 Сб 9:00-15.30

  • +38 067 674 14 86