0 800 305 911

безкоштовні дзвінки
з телефонів усіх операторів України

Про нас

Медікавер – міжнародна мережа медичних закладів, провідний постачальник медичних й діагностичних послуг у Європі.

Першу приватну клініку ABC Медікавер у 1995 році у Варшаві відкрив шведський підприємець Бенгт Бекман (Bengt Beckmann). Він вирішив це зробити після того, як не зміг знайти належної медичної допомоги для хворих батьків своєї дружини-польки.

Сьогодні Медікавер представлена великою кількістю амбулаторних клінік, лікарень, лабораторій, аптек та репродуктивних центрів у 15 країнах світу: Польщі, Німеччині, Румунії, Угорщині, Естонії,  Швеції, Болгарії, Молдові, Сербії, Туреччині, Росії, Білорусі, Грузії, Індії та Україні.

З 2014 року Медікавер працює в Україні. До його локальної мережі входять:

  • Медичний центр Медікавер у Львові (вул. Антоновича, 102), який надає широкий спектр медичних послуг, від сімейної медицини до хірургічних втручань. Центр має власну ендоскопічну операційну та клініко-діагностичну лабораторію.
  • Поліклініка Медікавер (Львів, вул. Стрийська, 204).
  • Два центри репродуктології «Інтерсоно Медікавер Group» (у Львові на вул. Героїв УПА, 73 та в Ужгороді на пл. Ш. Петефі, 28).
  • Центр репродуктології Медікавер Fertility (у Дніпрі на вул. В. Великого, 9).

 

Медікавер Fertility – один із напрямків роботи міжнародної мережі Медікавер, який об’єднав 19 центрів репродуктології з п’яти країн світу: Великої Британії, Індії, Німеччини, Польщі та України. Щороку в усіх центрах проводиться понад 8 000 циклів запліднення in vitro. Понад 11,5 тисяч діток народилося завдяки успішному лікуванню в Медікавер.

Головний пріоритет Медікавер – це безпека. Кожен пацієнт може бути впевненим, що у стінах центру дбають про його здоров’я та безпеку. В маніпуляційних використовують виключно одноразові інструменти. А інструменти для операційних проходять необхідні етапи стерилізації згідно з європейськими стандартами у власній унікальній стерилізаційній.

Із 2004 року Медікавер сертифіковано за стандартом ISO серії 9001. Це свідчить про безперервне вдосконалення та відповідність наших медичних послуг міжнародному стандарту якості.

У 2015 році Медичний центр Медікавер у Львові отримав Вищу категорію на відповідність критеріям державної акредитації закладів охорони здоров’я.

Головна місія Медікавер – це надійне, зручне та комплексне медичне обслуговування для дорослих й дітей. Це – абсолютна якість вашого здоров’я!

ПП “Медичний центр “ІНТЕРСОНО”

79057, м. Львів, вул. Антоновича, 102, код ЄДРПОУ 31589486
р/р № 26002207876 в «Райффайзен Банк Аваль» в м. Києві
МФО 380805
ІПН 315894813056
№ св. платника ПДВ 100142564
Генеральний директор ПП «Медичний центр “ІНТЕРСОНО”»
Червак Руслан Іванович

Сертифікати