0 800 305 911

безкоштовні дзвінки
з телефонів усіх операторів України

Партнерам

Медичний центр Medicover у Львові є частиною великої міжнародної сім’ї медичних закладів та провідною приватною медустановою Львівщини. Найближчим часом закладів Medicover в Україні побільшає. Вже заплановане відкриття двох нових поліклінік Medicover у Львові та двох клінік з репродукції Medicover Fertility в Києві та Дніпрі. У планах також будівництво приватного пологового будинку… Medicover прийшов в Україну надовго, щоб розвиватися й підвищувати рівень медичних послуг.

Наші двері завжди розчинені для успішної співпраці на взаємовигідних умовах. Ми відкриті для нових партнерів й компаній, котрі розділяють наші цінності: вміють працювати в команді, цінують чесність, вимогливі до якості, визнають розширення можливостей та поважають підприємництво.

КОРПОРАТИВНИМ КЛІЄНТАМ Й СТРАХОВИМ КОМПАНІЯМ

Станом на початок 2018 року Медичний центр Medicover у Львові обслуговує понад 100 пацієнтів на тиждень за корпоративними договорами. Окрім цього, ми активно співпрацюємо зі страховими та асистантськими компаніями. Серед них такі гіганти страхування, як СК «ПРОВІДНА», СК «УНІКА», СК «АХА Страхування», СК «Українська страхова група», СК «Іллічівське», СК «Альфа Страхування», СК «ТАС», СК «Універсальна».

З питань співпраці звертайтесь до менеджера з корпоративного обслуговування Інни Халявки: (067) 672-89-13, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

ПОСТАЧАЛЬНИКАМ ОБЛАДНАННЯ Й МАТЕРІАЛІВ

Відділ закупівель медичних закладів Medicover приймає пропозиції щодо обладнання й медикаментів, витратних матеріалів для лікарських процедур й оперативних втручань, а також офісного приладдя.

Актуальні тендери дивіться на цій сторінці (і додати анкором посилання на сторінку з тендерами)

Свої пропозиції надсилайте на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Або телефонуйте: (067) 322-07-05.

РЕКЛАМА Й PR

Група медичних закладів Medicover готова розглянути пропозиції з:

  • організації фото- та відеозйомки на території медичних закладів Medicover та Інтерсоно;
  • організації інтерв’ю з лікарями, а також їх участь у телевізійних та радіопрограмах;
  • виробництва друкованої та сувенірної продукції;
  • розміщення реклами у ЗМІ та на зовнішніх носіях.

Свої пропозиції надсилайте на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Або телефонуйте: (098) 181-87-85.