0 800 305 911

безкоштовні дзвінки
з телефонів усіх операторів України

Партнерам

Медичний центр Медікавер у Львові є частиною великої міжнародної сім’ї медичних закладів та провідною приватною медустановою Львівщини. Найближчим часом закладів Медікавер в Україні побільшає. Вже заплановане відкриття двох нових поліклінік Медікавер у Львові та двох клінік з репродукції Медікавер Fertility в Києві та Дніпрі. У планах також будівництво приватного пологового будинку… Медікавер прийшов в Україну надовго, щоб розвиватися й підвищувати рівень медичних послуг.

Наші двері завжди розчинені для успішної співпраці на взаємовигідних умовах. Ми відкриті для нових партнерів й компаній, котрі розділяють наші цінності: вміють працювати в команді, цінують чесність, вимогливі до якості, визнають розширення можливостей та поважають підприємництво.

КОРПОРАТИВНИМ КЛІЄНТАМ Й СТРАХОВИМ КОМПАНІЯМ

Станом на початок 2018 року Медичний центр Медікавер у Львові обслуговує понад 100 пацієнтів на тиждень за корпоративними договорами. Окрім цього, ми активно співпрацюємо зі страховими та асистантськими компаніями. Серед них такі гіганти страхування, як СК «ПРОВІДНА», СК «УНІКА», СК «АХА Страхування», СК «Українська страхова група», СК «Іллічівське», СК «Альфа Страхування», СК «ТАС», СК «Універсальна».

З питань співпраці звертайтесь до менеджера з корпоративного обслуговування Інни Халявки: (067) 672-89-13, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

ПОСТАЧАЛЬНИКАМ ОБЛАДНАННЯ Й МАТЕРІАЛІВ

Відділ закупівель медичних закладів Медікавер приймає пропозиції щодо обладнання й медикаментів, витратних матеріалів для лікарських процедур й оперативних втручань, а також офісного приладдя.

Актуальні тендери дивіться на цій сторінці (і додати анкором посилання на сторінку з тендерами)

Свої пропозиції надсилайте на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Або телефонуйте: (067) 322-07-05.

РЕКЛАМА Й PR

Група медичних закладів Медікавер готова розглянути пропозиції з:

  • організації фото- та відеозйомки на території медичних закладів Медікавер та Інтерсоно;
  • організації інтерв’ю з лікарями, а також їх участь у телевізійних та радіопрограмах;
  • виробництва друкованої та сувенірної продукції;
  • розміщення реклами у ЗМІ та на зовнішніх носіях.

Свої пропозиції надсилайте на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Або телефонуйте: (098) 181-87-85.