0 800 305 911

безкоштовні дзвінки
з телефонів усіх операторів України

Медікавер планово підтвердив якість своїх послуг

Із серпня до грудня 2018 року медичні центри Медікавер в Україні проходили планові наглядові аудити та акредитаційні експертизи на підтвердження відповідності своєї діяльності вимогам відповідних контролюючих органів.

Наводимо їх перелік.

На підтвердження сертифікату ISO в серпні Медичний центр Медікавер успішно пройшов наглядовий аудит з контролю відповідності системи управління якістю вимогам стандарту ДСТУ  ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. Вимоги (ISO 9001:2015, IDT)». Нагляд проводили представники органу сертифікації ТОВ «Український центр медичної сертифікації та прогнозування».

У грудні відбувся наглядовий аудит медичного центру з метою контролю відповідності сертифікованої системи управління якістю вимогам стандарту ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. Вимоги (ISO 9001:2015, IDT)», що був виданий IQNet та DQS GmbH Deutsche Gesellschaft zur Zertifizierung von Managementsystemen.

Нагляд проводили представники органу сертифікації «ПРИРОСТ – член DQS Group».

В обох випадках нагляди завершились підтвердженням відповідності сертифікованої системи управління якістю вимогам стандарту ISO 9001:2015.

У листопаді 2018 року експертизу Міністерства Охорони Здоров’я України на підтвердження Державного Акредитаційного Сертифікату пройшли медичні центри Медікавер в Ужгороді та Львові. Представники робочої групи, визначеної відповідним наказом Департаменту Охорони Здоров’я, сформували експертні висновки для отримання відповідного Сертифікату.

Найближчим часом планується проведення акредитаційної експертизи і в наймолодшому медичному закладі мережі Медікавер – Центрі репродуктології Медікавер Fertility у Дніпрі.