0 800 305 911

безкоштовні дзвінки
з телефонів усіх операторів України

Медичний центр Медікавер на Антоновича

antonovycha

Медичний центр Медікавер у Львові (на вул. Антоновича, 102) надає широкий спектр послуг. У ньому працюють як лікарі загальної практики (сімейні, терапевти, педіатри), так і вузькі спеціалісти: ендокринологи, хірурги, невропатологи, психотерапевти, гастроентерологи, ортопеди, ЛОРи, окулісти, стоматологи, дерматологи й косметологи, гінекологи, урологи й репродуктологи тощо. Вагітним, які стоять на обліку в Медікавер, а також пацієнтам відділення допоміжних репродуктивних технологій надається супровід медичного координатора в режимі 24/7.

У Медичному центрі Медікавер працюють власна клініко-діагностична лабораторія та сучасна ендоскопічна операційна. Досвідчені хірурги проводять малоінвазивні оперативні втручання у таких напрямках: органи черевної порожнини, урологія, гінекологія, проктологія, ортопедія-травматологія, нейрохірургія на хребті, ЛОР, пластичні хірургія та діагностична лапароскопія. Після операційного втручання пацієнти протягом доби йдуть додому.

Медікавер першим з приватних медичних закладів Західної України отримав дозвіл МОЗ на проведення медоглядів, видачу листків непрацездатності («лікарняних») та обмінних карт вагітним.

У 2015 році Медичний центр Медікавер у Львові отримав вищу категорію на відповідність критеріям державної акредитації закладів охорони здоров’я.

Наші лікарі

Відгуки

Відгуки про Русановська Ольга Володимирівна
Лілія
18 жовтня 2019
Дуже хороший,висококваліфікований спеціаліст!Уважна,мудра,думаюча!!!Реально старається вивести дитину з хвороби максимально щадящим
Відгуки про Жемела Наталія ігорівна
Тетяна
18 жовтня 2019
Прекрасний лікар своєї справи. Рекомендую її і тільки її