Дніпро

Сучасна молодь є більш розкутою, ніж попередні покоління. Як наслідок, молоді люди раніше починають статеве життя і частіше займаються сексом все з новими партнерами, збільшуючи ризик заразитися інфекційним захворюванням.

Якщо ви впевнені, що ВІЛ, гонорея, генітальний герпес та загострені кондиломи – ці страшні і досі невиліковні хвороби – вже точно не про вас, що вони існують десь далеко і з вами ніколи не трапляться, то ми розповімо про інші недуги, що передаються статевим шляхом, і про існування яких у себе ви можете навіть не здогадуватися.

Наприклад, хламідіоз – найбільш поширене венеричне захворювання. Його виявляють у 70% пацієнтів, котрі звернулися до лікаря з бажанням перевіритися на захворювання, що передаються статевим шляхом. При цьому, найчастіше воно протікає безсимптомно. І тому багато жінок навіть не підозрюють, що хворі. А наслідки хламідіозу страшні. Він може призвести до безпліддя. При вагітності же – викликати позаматкову вагітність або передчасні пологи.

До патологій вагітності та безпліддя призводить й інша інфекція – мікоплазма. А уреаплазма ускладнює перебіг вагітності та вражає плід в процесі пологів.

Такі інфекції, як гонорея, сифіліс, тріхомоніаз, сьогодні повністю виліковні, якщо вчасно діагностовані. Ось чому важливо регулярно проходити експрес-тести, здавати аналізи, відвідувати гінеколога, особливо, якщо ведете активне сексуальне життя або ж не впевнені у вірності свого партнера.

У Центрі репродуктології Медікавер Fertility в Дніпрі, перевірити жіноче інтимне здоров'я можна лише за 549 грн.

До Пакету обстеження «Інтимне здоров'я жінки. Міні» входить:

  • консультація гінеколога
  • огляд на кріслі та зішкріб для аналізу
  • ПЛР-аналіз на виявлення інфекцій:
    • мікоплазма (Mycoplasma hominis)
    • уреаплазма (parvum + urealyticus)
    • хламідіоз (Chlamydia trachomatis).

Не забувайте, що багато інфекцій не проявляють себе яскраво вираженими симптомами і можуть бути виявлені лише лабораторно.