0 800 305 911

безкоштовні дзвінки
з телефонів усіх операторів України

Довідки та медогляди

Потрібна офіційна медична довідка чи лист непрацездатності? Не хочете витрачати час у довгих чергах, щоб пройти огляд у необхідних лікарів? Гарна новина! Отримати будь-яку довідку ви можете у медичних центрах Медікавер – швидко, зручно та без зайвого клопоту!

Ви зможете пройти необхідних спеціалістів та отримати медичні довідки державного зразка, згідно з формами, затвердженими МОЗ України.

Переваги медоглядів у Медікавер:

  • проходять швидко та якісно, без черг
  • отримуєте довідки, згідно з формами, затвердженими МОЗ України
  • зручний час проходження.

Скориставшись нашими послугами, ви зможете оперативно отримати всі необхідні медичні довідки, оформити листок непрацездатності (лікарняний) та, за потреби, пройти повний медогляд з отриманням заключення фахівців. І все це – з гарним настроєм та лише в той час, коли вам зручно. Програма наших медоглядів розроблена так, щоб пацієнти могли уникнути навіть найменшого емоційного стресу.

Швидкі медогляди та отримання медичних довідок

Ми маємо повний пакет документів та ліцензій МОЗ України, що підтверджує право видавати медичні довідки згідно з формами, затвердженими МОЗ України. У наших медичних центрах ви можете пройти медогляди на отримати довідки для:

  • відвідування басейну
  • школи (форма 086-1/0 та 086-2/0)
  • дитячого садка.

Якщо ви хочете пройти комплексний медогляд та отримати необхідну медичну довідку без черг та затримок, спілкуючись із приємними лікарями, для яких ваше здоров’я, самопочуття та ваш комфорт – завжди на першому місці, то відтепер питання, де можна пройти медогляд у Львові, вирішено. Чекаємо на вас!