Плавання – надзвичайно корисний вид фізичної активності. Часто лікарі рекомендують його для своїх пацієнтів та дітей, адже відвідування басейну не лише приємне проведення часу, але й корисне для вашого здоров’я та імунітету. Проте для відвідування такого закладу потрібна медична довідка від лікаря про стан вашого здоров’я.

Довідка в басейн має зазначену дату видачі й дійсна впродовж шести місяців. По закінченню терміну дії її потрібно поновити.

Для отримання довідки у басейн слід пройти огляд сімейного лікаря (терапевта чи педіатра), який може за клінічними показами призначити додаткове обстеження або скерувати на консультацію до вузьких спеціалістів.

Довідка для басейну – швидко та зручно!

Відвідуючи басейн, варто час від часу проходити огляд на предмет захворювань. Між тим проходити огляд у фахівців подобається не усім. Пов’язано це з тим, що за для отримання довідки треба витратити багато часу та вистояти кілька черг. Зазвичай у державних поліклініках саме так і відбувається: черги, багато згаяного часу, неуважний персонал… Але є вихід – зробити довідку для басейну у приватному медичному центрі Медікавер. Ми гарантуємо комфортні умови проведення медогляду та отримання потрібної медичної довідки в найкоротші терміни.

У наших закладах усі огляди та аналізи проводять швидко та якісно. Ви зробите висновки щодо власного здоров’я та отримаєте необхідну довідку для відвідування басейну.

Медична довідка для басейну для дорослих та дітей

Здоров’я – вкрай важливий аспект. Лікарі часто рекомендують плавання для профілактики захворювань опорно-рухового апарату, серця та легень. Плавання допомагає правильному розвитку м’язів і зростанню дитини. Проте басейн можуть відвідувати групи різних вікових категорій, і слід пам’ятати, що діти більше схильні до захворювань й алергічних реакцій, про які ви, можливо, навіть не підозрюєте. Тому не нехтуйте оглядом фахівця, щоби розпочати плавання.

Для дезінфекції вода може оброблятися спеціальними речовинами. У деяких відвідувачів це може викликати алергію. Тому медична довідка для басейну не лише пропуск у водний зал, але й гарантія вашої безпеки. І хоча відвідування алерголога не входить в перелік лікарів для отримання такої довідки, краще пройти і цього фахівця – тим паче, що в Медікавер це можна зробити швидко та якісно.

Наш медичний центр вибирають для проходження медогляду та отримання довідки у басейн багато людей. Ввічливий та уважний персонал влаштує вам прийом без черги і в найкоротші терміни. Усі довідки ми видаємо з дотриманням належних правил, за зразками, встановленими Міністерством охорони здоров’я України. Отримуючи таку довідку у нас, ви залишитеся задоволені якістю, термінами оформлення та відношенням персоналу.

Приємного вам плавання та будьте здорові!