Плавання – надзвичайно корисний вид спорту. Часто лікарі рекомендують його для своїх пацієнтів та дітей, адже відвідування басейну не лише приємне проведення часу, але й корисне для вашого здоров'я та імунітету. Проте для відвідування такого закладу потрібна в першу чергу медична довідка за формою 028/о, зроблена на основі укладень фахівців. Тобто довідка, що підтверджує належний стан вашого здоров’я і безпеку для інших відвідувачів.

Довідка в басейн має зазначену дату видачі й дійсна впродовж шести місяців. По закінченню терміну її треба відновити.

Для отримання довідки у басейн треба пройти огляд сімейного лікаря, який може за клінічними показами призначити додаткове обстеження або скерувати на консультацію до вузьких спеціалістів.

Довідка для басейну – швидко та зручно!

Відвідуючи басейн, варто час від часу проходити огляд на предмет захворювань. Між тим проходити огляд у фахівців подобається не усім. Пов’язано це з тим, що за для отримання довідки треба витратити багато часу та вистояти декілька черг. Зазвичай у державних поліклініках саме так і відбувається. Черги, багато згаяного часу, неуважний персонал – усе це відохочує від улюбленого зайняття. Але є вихід – зробити довідку для басейну у приватному медичному центрі Медікавер. Ми гарантуємо комфортні умови проведення медогляду та отримання потрібної медичної довідки в найкоротші терміни.

У нашій клініці усі огляди та аналізи проводяться швидко та якісно. Ви зробите висновки щодо власного здоров’я та отримаєте необхідну довідку 028/о. Вам не доведеться стояти в чергах, дізнаватися графік прийому та підлаштовуватися під роботу лабораторії.

Медична довідка для басейну для дорослих та дітей

Здоров’я – вкрай важливий аспект. Лікарі часто рекомендують плавання як профілактику захворюванням опорно-рухового апарату, серця та легень. Плавання допоможе правильному розвитку м’язів і зростання дитини. Проте в різні години один і той же басейн можуть відвідувати групи різних вікових категорій, і слід пам’ятати, що діти більше схильні до захворювань і алергічних реакцій, про які ви, можливо, навіть не підозрюєте. Тож не гидуйте оглядом фахівця, щоб розпочати плавання – ні самі, ні в разі якщо туди ходить ваша дитина.

Для дезінфекції вода може оброблятися спеціальними речовинами. У деяких відвідувачів це може викликати алергію. Тому медична довідка для басейну не лише пропуск у водний зал, але й гарантія вашої безпеки. І хоча відвідування алерголога не входить в процедуру отримання такої довідки, краще пройти і цього фахівця – тим паче, що в Медікавер це можна зробити швидко та якісно.

Наш медичний центр вибирають для проходження медогляду та отримання довідки у басейн багато людей. Ввічливий та уважний персонал влаштує вам прийом без черги і в найкоротші терміни. Усі довідки ми видаємо на легальній основі і з дотриманням належних правил, за зразками, встановленим Міністерством охорони здоров’я України. Отримуючи таку довідку у нас, ви залишитеся задоволені якістю, термінами оформлення та відношенням персоналу.

Приємного вам плавання та будьте здорові!