Медогляд перед вступом до дитячого садочку – важлива процедура, адже Ваш малюк потрапить у нове середовище, його зустрінуть нові друзі та захоплення, новий раціон харчування та певний режим дня. Усі ці складові можуть стати для малюка певним випробуванням, тому організм малюка повинен бути стійким до змін та готовим до адаптації. Оцінити рівень фізичного та психологічного розвитку, готовність імунітету до потрапляння у новий колектив – допоможуть лікарі медичного центру Медікавер.

Зазвичай отримання медичної довідки в садок проводиться упродовж декількох днів. Проте, на скільки б візитів ви не розділяли медогляд, це певне психологічне навантаження для малюка. Процес оформлення довідки у Поліклініці Медікавер - це налагоджений робота персоналу та лікарів, які працюють над тим, щоб для Вас ця процедура стала комфортною.

Медогляд перед дитячим садком у поліклініці Медікавер

Згідно офіційного листа Міністерства охорони здоров’я від 24.04.2018 № 111/01-123, скасовано обов’язковий медичний огляд перед вступом до дитячого садочку. Проте профілактичний огляд педіатра та довідка від лікаря з зазначенням готовності Вашої дитини до вступу в дошкільний заклад залишається важливим документом, який вимагається при вступі практично до будь якого садочку.

Перед плануванням візиту уточніть в дитячому садочку перелік документів, які Вам необхідно буде пред’явити. Зазвичай це свідоцтво про народження дитинки, довідка від педіатра та карта профілактичних щеплень (форма 063/о).

Також, при візиті до педіатра не забудьте захопити карту профілактичних щеплень. Адже згідно цього документу лікар заповнить відповідну обов’язкову графу довідки.

Згідно огляду лікар матиме можливість рекомендувати ряд обстежень. Ви отримаєте інформацію про їхню доцільність, безспосередньо під час огляду. До таких можуть відноситись: загальний аналіз крові, сечі, аналіз калу на яйця глистів, цисти найпростіших чи зішкріби на ентеробіоз, консультації вузьких спеціалістів.

Довідка оформляється по факту огляду Вашого малюка, під час візиту. Завіряється з належністю усіх законодавчих норм та надається Вам для пред’явлення у потрібний заклад.

Аналізи та щеплення

Аналізи та щеплення – не менш стресова для дитини ситуація. Ось чому виконувати їх потрібно у медичному центрі Медікавер, де на дитину чекають привітні лікарі, медичний персонал та сучасний, позитивний інтер’єр.

Призначені лікарем обстеження краще за все здавати вранці, коли дитина тільки прокинулася, адже для найбільшої результативності загальний аналіз крові робиться натщесерце.

Що ж до щеплень, то якщо ви робили їх за розкладом, турбуватись немає про що. В цьому випадку потрібно зробити ксерокопію картки з відмітками про щеплення та прикласти до форми з обстеженнями лікарів. Якщо ж ви пропустили деякі з них, після консультації з нашими лікарями їх можна буде зробити – у правильній послідовності та з правильними інтервалами.

Скориставшись послугами Медичного центру Медікавер, ви уникнете черг та отримаєте належну увагу, зможете отримати усі відповіді на свої питання, що стосуються розвитку малюка, та отримати ретельний медогляд перед дитячим садком, що допоможе запобігти розвитку багатьох хронічних хвороб.