0 800 305 911

безкоштовні дзвінки
з телефонів усіх операторів України

Йога для вагітних - запорука здоров'я матусі та малюка

Йога для вагітних – чи не найкращий спосіб підготувати тіло до пологів. Токсикоз, зайва вага, болі в спині, набряки, розтяжки, стрес – усього цього також можна уникнути лише завдяки регулярним заняттям. Завідувач відділення жіночої консультації  Мар'яна Тенета запевняє, що майбутнім мамам можна займатись йогою на будь-якому терміні вагітності, якщо є довідка від лікаря про відсутність протипоказів.

ДЛЯ ЧОГО ЦЕ ПОТРІБНО?

Йога створює позитивне середовище для формування дитини із найменших термінів вагітності. На відміну від інших видів спорту, вона не забирає у матусі енергію, а навпаки – додає її.

У ЧОМУ ПЕРЕВАГА ЗАНЯТЬ НА БАЗІ МЕДИЧНОГО ЗАКЛАДУ?

Часто матусі вирішують займатись йогою вдома самостійно або ж у фітнес-центрах. Проте, якщо жінка не вправлялась до вагітності, то може допускати деякі помилки, адже організм перебуває в особливому стані і тіло може зовсім інакше реагувати на окремі фізичні навантаження. Саме тому лікарі радять майбутнім мамам займатись йогою на базі медичних закладів. У медичному центрі «Інтерсоно» постійно є чергові лікарі, які можуть оглянути жінок у будь-який момент. Також матусі одразу можуть отримати відповіді на запитання щодо свого стану, які у них виникають під час виконання асанів. Заняття у центрі відбуваються у затишній кімнаті з максимально наближеною до домашньої атмосферою. Розслабитись майбутнім матусям допомагають маніпуляції зі світлом та приємна музика. Ці особливості й створюють велику перевага занять йогою на базі медичного закладу під наглядом лікарів, що дуже важливо у такий відповідальний період життя жінки.

КОЛИ?

Щопонеділка о 17:30

Для запису на заняття, телефонуйте 0 800 305 911