0 800 305 911

безкоштовні дзвінки
з телефонів усіх операторів України

Пластична хірургія

Естетичний, підтягнутий і водночас природній вигляд – мрія будь-якої сучасної жінки! Клініка пластичної хірургії у Львові запрошує пацієнтів на процедури косметичної корекції тіла та обличчя, які виконуються за сучасними медичними стандартами.

Всі операції, корекції та підтяжки робляться абсолютно безпечно та конфіденційно – ми не розголошуємо інформації стосовно наших клієнтів та відвідувань медичного центру.

Різновиди пластичних операцій

У Медичному центрі Medicover у Львові пластична хірургія представлена наступними відділеннями:

  • пластика обличчя: кругові підтяжки, видалення грудок Біша, блефаропластика;
  • пластика тіла: ліпосакція, абдомінопластика, ліквідація гриж та гіпергідрозу;
  • інтимна пластика: збільшення та підтяжка грудей, корекція статевих органів.

У сучасних жінок найбільш популярними є процедури інтимної пластики, а саме – збільшення грудей і абдомінопластика (пластика форми черева). Послугами видалення підшкіряного жиру (ліпосакція) та блефаропластика (омолодження обличчя) зазвичай користуються чоловіки середнього віку.

Подібні операції має призначати досвідчений хірург лише після обстеження тіла та обличчя клієнта – і хоча пластика є можливою майже в усіх випадках, такі процедури слід планувати максимально ретельно.

174

Якісна та безпечна пластична хірургія!

Сучасні жінки нерідко бажають збільшити груди чи сідниці, бізнес-леді та серйозні підприємці-чоловіки бажають виглядати молодими у будь-якому віці, а неперевершений зовнішній вигляд моделей та акторок є (без перебільшення!) обов’язковим. Кожна людина прагне бути красивою й молодою – саме тому сучасна пластична хірургія є корисною для усіх!

Пластичні операції виконуються лише після повного обговорення усіх деталей з клієнтом. Лікарі Медичного центру Medicover діють виключно згідно з домовленостями, які були прописані ще на етапі підписання договору про надання послуг. Усі операції, пересадки, підтяжки та інші види послуг виконуються досвідченими спеціалістами, які використовують новітні практики та професійне обладнання. Кожна пластична операція планується заздалегідь, адже поспішати зі зміною вигляду тіла та обличчя просто не можна!

Приходьте! Ціни на пластичну хірургію у Львові вас приємно здивують!