Зовнішній вигляд повік і області навколо очей дуже важливий для сучасних жінок. «Здорові очі» є частиною доглянутої зовнішності, свідчать про молодий вік і охайність. Саме тому операції з блефаропластики (пластики верхніх і нижніх повік) є найпопулярнішими серед топ-моделей та кінозірок з усього світу – сучасна пластична хірургія дозволяє досягнути вражаючих результатів всього за одну процедуру!

Сучасна блефаропластика у Львові проводиться здебільшого в амбулаторних умовах. Однак, при складних операціях, рекомендується 2 – 3 дні перебування пацієнта в стаціонарі.

Статистика свідчить, що процедури блефаропластики частіше проводять жінки старші за 35 років, однак ніяких протипоказань до пластики повік і області навколо очей у більш молодшому віці немає.

Кому потрібна пластика верхніх і нижніх повік

Слід зазначити, що подібні процедури мають виключно естетичне значення і не впливають на гостроту зору. Всі операції проводяться в умовах абсолютної стерильності, а для знеболювання використовується потужна анестезія.

Досвідчені хірурги рекомендують блефаропластику при наявності наступних проблем:

  • «зайва» шкіра на верхніх повіках;
  • жирові грижі на повіках;
  • аномальне опущення повік (при птозі) або сльозних залоз;
  • великі «мішки» під очима;
  • глибокі борозни з лівої та правої сторони носа.

Підготовка та проведення блефаропластики

Важливим етапом є медичне обстеження, на основі якого лікар робить висновки щодо доцільності того чи іншого типу операційного втручання. До процедури пацієнт отримує анестезію, після чого лікар-хірург починає проведення операції.

Загальний час процедури – не більше 1 – 2 годин (залежить від типу блефаропластики). Значних післяопераційних наслідків немає, однак лікарі радять не перенапружувати очі у перші 2 – 3 дні (бажано утриматися від роботи за комп’ютером та перегляду телевізора). Шви знімають через 4 – 5 днів після операції, а останні сліди набряків проходять на другий тиждень.

Блефаропластика – це безпечне та швидке вирішення будь-яких проблем з «мішками» під очима, виглядом та формою повік. Попит на подібні операції постійно росте, що є найкращим доказом ефективності цього виду пластичної хірургії.