Підтяжка шкіри обличчя є однією з найпоширеніших пластичних операцій серед жінок. Щорічно десятки представниць прекрасної статі відновлюють контури власного обличчя та шиї, видаляють вікові зморшки та проводять інші заходи заради омолодження власної зовнішності.

Слід зазначити, що сучасний фейс-ліфтінг є безпечним та найбільш ефективним засобом «збереження молодості», значних протипоказань чи можливостей ускладнень немає.

Що дозволяє вирішити підтяжка шкіри обличчя?

Вікові зміни у зовнішності людини є суто природніми – зупинити старіння, на жаль, неможливо. У зрілому віці (фейс-ліфтинг рекомендований для чоловіків та жінок старших за 40 років) людська шкіра поступово стає дряблою, втрачає природній блиск та змінює колір.

Сеанси фейс-ліфтингу дозволяють ефективно вирішувати будь-які естетичні проблеми, пов’язані із старінням. Підтяжка шкіри під підборіддям чи в області шиї, видалення проблемних зморшок чи відновлення контурів обличчя – всі ці процедури виконуються максимально швидко та ефективно.

У будь-якому випадку слід пам’ятати: фейс-ліфтинг направлений виключно на покращення естетики зовнішності людини. Рішення про проведення тих чи інших процедур приймає виключно клієнт – лікар лише консультує його стосовно доцільності та можливості проведення тієї чи іншої операції.

Підготовка та проведення фейс-ліфтингу

Кругова підтяжка шкіри обличчя та шиї проводиться упродовж 4 – 5 годин. Саме тому використовується інгаляційний наркоз (повна анестезія). У випадках ліфтингу окремих ділянок шкіри застосовується місцева анестезія або більш слабкий наркоз.

Під час операції лікар видаляє певні ділянки шкіри, а також натягує шкіру для отримання бажаного естетичного ефекту. Для ліквідації великих складок застосовується метод ліпосакції – завдяки сучасним препаратам та медичному обладнанню ця процедура є абсолютно безпечною.

Після закінчення операції пацієнт залишається в стаціонарі на декілька днів. Найбільші набряки зникають через тиждень після підтяжки, шви ж знімають через 9 – 10 діб. Остаточний результат досягається через 1 – 1,5 місяця після проведення фейс-ліфтингу. В цей період зникають навіть маленькі набряки, що дає неперевершений візуальний ефект.

Фейс-ліфтинг,  проведений у Медичному центрі Медікавер – це швидкий, надійний і найбільш довготривалий спосіб збереження молодості шкіри обличчя та шиї!