Пластичні операції зовнішніх статевих органів є дуже популярними серед молодих жінок з усього світу. Пластика влагалища та окремих органів виконується за допомогою сучасного обладнання та хірургічних інструментів, що гарантує абсолютно безпеку та отримання бажаного результату після операції.

У той же час інтимна пластика може проводитись без будь-яких обмежень щодо віку жінки – подібні операції не мають значних протипоказань та дозволені всім представницям прекрасної статі, що досягли повного статевого дозрівання.

Коли рекомендована пластика статевих губ

Патології розвитку зовнішніх статевих органів можуть викликати значний дискомфорт як під час статевого акту, так і при ходінні чи заняттях спортом. Ефективним рішенням будь-яких проявів патології чи дефектів є пластика малих статевих губ.

Структура малих статевих губ може змінюватись через такі фактори:

  • народження дитини (особливо проявляється після народження трьох або більше дітей);
  • вікові деформації вульви;
  • вроджені дефекти чи патології.

Пластика вульварного кільця виконується лише після повного обговорення бажаних результатів з пацієнткою – під час безпосередньої операції лікарі враховують усі побажання та медичні показники.

Основні переваги інтимної пластики

Першим етапом є обов’язкове медичне обстеження. Сама ж операція відбувається у стаціонарних умовах. Лікар-хірург використовує спеціальний лазер, який не залишає значних слідів та будь-яких швів після операційного втручання. Естетичний же ефект від лабіопластики зберігається на довгі роки.

Процедура максимально безпечна, не впливає на можливість народжувати дітей або на можливість подальшого статевого життя, хоча після операції протягом місяця рекомендується утримуватися від статевих відносин .

У будь-якому разі, ціна пластики статевих губ у Медичному центрі Медікавер Львів дозволяє вирішувати проблеми інтимного питання будь-якого характеру. Приходьте та отримуйте бажаний результат!