Стрункий та пружний живіт – мрія жінок будь-якого віку. Сучасна пластична хірургія дозволяє робити швидкі операції по відкачуванню підшкірного жиру з області черева, ефективно вирішуючи будь-які проблеми з «зайвими» кілограмами.

Операціями з ліпосакції користуються і топ-моделі, і телеведучі, й прості жінки, які прагнуть виглядати ідеально. Після таких процедур не виникає ніяких побічних ефектів та гормональних збоїв організму. Ліпосакція проводиться під потужною анестезією, а також в умовах абсолютної стерильності, а головне – кінцевий результат дійсно вражає!

Кому потрібна ліпосакція

Особливих показань до проведення пластики живота не існує – дана операція є суто добровільною та виконується лише за власним бажанням пацієнта. Однак слід пам’ятати, що ліпосакція ставить на меті покращення контурів тіла, але не суттєве зменшення ваги. Якщо у пацієнта існують проблеми саме з метаболізмом (обміном речовин в організмі), або серйозні гормональні збої, які призвели до швидкого набору маси тіла, то ліпосакція не буде надто ефективною без попередньої дієти та оптимізації способу життя.

Процедури пластики живота не мають значних протипоказань – їх можуть проводити жінки та чоловіки будь-якого віку. У той же час статистика свідчить, що найбільш популярними пластичні операції є серед зрілих людей (від 35 років).

Підготовка та проведення ліпосакції

Обов’язковим є проходження повного медичного обстеження, що виключає ймовірність будь-яких непередбачуваних ситуацій під час операції та періоду відновлення. Не рекомендується палити 2 – 3 тижні перед операцією, а також вживати жирну їжу чи алкоголь напередодні пластики.

Сама ж процедура проходить під повною анестезією, та займає декілька годин в залежності від її об’єму та специфіки. Жир видаляється через спеціальні отвори, для чого лікарі застосовують тонкі металічні канюлі.

Після операції рекомендується носити спеціальну компресійну білизну, яка запобігає утворенню гематом та інших ускладнень. Ефект від якісної ліпосакції у Медичному центрі Медікавер Львів збережеться на довгі роки, а головне – зовнішній вигляд та самопочуття пацієнта перевершить всі очікування!