Сучасні жінки прагнуть бути ідеальними до останніх дрібниць – саме тому вигляд грудей є надзвичайно важливим. На жаль, форма та об’єм молочних залоз не завжди є симетричними, однак сучасна медицина дозволяє робити спеціальні операції для пластики грудей.

Безпечним та ефективним рішенням проблем асиметрії та інших дефектів грудей є мамопластика – двобічна пластична реконструкція молочної залози. Подібні процедури абсолютно безпечні для здоров’я жінок і можуть проводитися фактично у будь-якому віці – жодних серйозних протипоказань до мамопластики немає.

Кому потрібна пластика молочних залоз?

Слід зазначити, що всі мамопластичні операції мають суто естетичну мету. Остаточне рішення про проведення пластики приймає пацієнтка – лікар же може лише консультувати її щодо доцільності тих чи інших дій.

Мамопластика з ендопротезуванням користується великим попитом серед представниць шоу-бізнесу, театру та кіно. Даний вид пластики дозволяє отримати бажані результати без ризику подальших ускладнень, оскільки для збільшення залоз використовуються сучасні та якісні імплантанти.

Більшість молодих дівчат та жінок прагнуть збільшити груди задля покращення їх вигляду. Сучасна пластика також дозволяє зменшити об’єм молочних залоз, видалити розтяжки та привести груди до бажаної форми.

Окремою складовою пластичних операцій на грудях є реконструктивна мамопластика – відновлення залози після часткового або повного її видалення. Зазвичай такі операції проводяться після онкологічних захворювань.

Проведення пластики грудей

Усі операції по збільшенню чи зменшенню об’ємів грудей, а також корекції ареоли чи сосків проводяться під загальним наркозом. Лікар оперує лазером або скальпелем (залежить від типу операції), використовуючи спеціальні імплантанти або природній жир (ліпофілінг).

Тривалість операції – до двох годин. Процес відновлення займає до десяти днів, після чого лікар знімає накладені шви. Рекомендовано утриматись від значних фізичних навантажень протягом 2 – 3 місяців з дати операції.

Мамопластика, проведена у Медичному центрі Медікавер у Львові – це ефективний та швидкий шлях корекції грудей у жінок будь-якого віку! Ефект від операції залишається постійним протягом десятиліть, а будь-який дискомфорт чи біль після пластичного втручання відсутній.