0 800 305 911

безкоштовні дзвінки
з телефонів усіх операторів України

Лазерне лікування варикозу

Проблема варикозного розширення судин знайома багатьом українцям середнього віку. Медична статистика свідчить, що на варикоз хворіють приблизно половина чоловіків та 70 % жінок віком від 50 років. Причинами виникнення хвороби можуть бути зайва вага, спадковість, або навіть сидячий спосіб життя. В будь-якому випадку нехтувати симптомами варикозу небезпечно – хвороба дуже швидко прогресує, що може призвести до появи тромбів зсередини судин, а також до розвитку тромбофлебіту.

Лікувати розширення судин треба одразу ж після появи перших симптомів хвороби. Найбільш малотравматичним та ефективним методом лікування є лазерна абляція (“запаювання” проблемної вени зсередини). Записатися на цю процедуру ви можете в медичному центрі Медікавер – ми гарантуємо безпечність та ефективність проведення лікувальних процедур та хірургічних операцій.

Сучасне медичне обладнання та вищий ступінь професіоналізму спеціалістів – саме ці фактори забезпечують якість медичного обслуговування, яку цінять наші клієнти.

Показання

Гемодинамічна корекція рекомендована пацієнтам, які мають наступні хвороби та симптоми:

  •    варикозне розширення з ураженням великої чи малої підшкірних вен;
  •    при симптоматичних почуттях важкості, появі набряків, загальному погіршенню самопочуття;
  •    при появі виразок на шкірі ніг (у місцях варикозного розширення).
  •    будь-які інші симптоми розвитку варикозної хвороби судин.

Протипоказань щодо проведення гемодинамічної корекції немає – цей метод лікування традиційно вважається найбільш безпечним та безболісним.

Проведення абляції та лазерної корекції судин

Швидкість проведення процедури та післяопераційного відновлення є одними з ключових переваг цього методу лікування. Лазерна коагуляція судин проводиться за допомогою спеціального високотехнологічного обладнання, що практично виключає вірогідність нанесення травм або неточність проведення процедури.

Сама ж процедура проводиться під спеціальною місцевою анестезією. Лікар робить невеликий прокол у судині, після чого занурює зонд з лазерним випромінювачем. Високоточний промінь буквально «заклеює» хвору судину зсередини – при цьому його випромінювання абсолютно безпечне.

Після закінчення процедури пацієнт має носити спеціальну компресійну панчоху (термін ношення – від 2 тижнів до 1,5 – 2 місяці в залежності від рекомендацій лікаря). Необхідності в будь-яких інших відновлювальних процедурах немає – пацієнт може самостійно (і абсолютно безболісно!) ходити майже відразу після закінчення сеансу.

Переваги лазерного лікування варикозу

  •    місцева анестезія;
  •    ходьба одразу після операції;
  •    висока естетичність процедури (відсутність швів та рубців після операції);
  •    відсутність вікових протипоказів для лікування;
  •    цінова доступність.

Абляція є одним з найпоширеніших методів лікування варикозу серед пацієнтів медичного центру Медікавер. Лікувальні процедури проводяться швидко та безболісно – незалежно від віку, статури чи стадії розвитку хвороби пацієнта ми гарантуємо ефективний результат!

Виконавши лазерну корекцію судин, ви забудете про будь-які проблеми з варикозним розширенням, а дискомфорт чи біль назавжди залишаться у минулому. Записуйтесь до лікаря у будь-який зручний час – ціни на послуги корекції вигідні для всіх клієнтів!