0 800 305 911

безкоштовні дзвінки
з телефонів усіх операторів України

Склеротерапія

Склеротерапія – це найбільш ефективний безопераційний спосіб позбавлення проблемних судин ніг. Така методика лікування рекомендована пацієнтам, у яких діагностований варикоз на початкових стадіях. Склерозування судин робиться абсолютно безболісно та має невеликий період відновлення після закінчення лікування.

На жаль, проблема варикозу знайома багатьом українцям старше 45 – 50 років. Розширенням вен на ногах страждають більше половини чоловіків і близько 70 % жінок – вражаюче, але багато хворих нехтують необхідністю лікування або профілактикою хвороби. Специфіка варикозу полягає в швидкому прогресі захворювання, що може спричинити украй негативні наслідки для усього організму.

Показання

Постійний біль і дискомфорт в області ніг, поява виразок, а також вірогідний розвиток тромбофлебіту (поява тромбів усередині судин нижніх кінцівок) – це лише деякі з вірогідних результатів розвитку варикозу на його подальших стадіях.

Лікарі медичного центру Медікавер рекомендують склеротерапію пацієнтам з наступними симптомами варикозного розширення вен:

  •    видимість судинних «сіточок» будь-якого розміру та глибини;
  •    венозні «зірочки» та інші неприродні утворення на поверхні ніг;
  •    при телеангіоектазіях та аналогічних їй проблемах.

Іноді склеротерапія у Львові є безальтернативною – наприклад, при важких або аномальних випадках варикозного розширення, коли операційне видалення судин просто неможливе.

Попри те, що склеротерапія проходить абсолютно безболісно й не має ніяких побічних ефектів, методику лікування повинен призначати досвідчений лікар – ангіохірург.

Як проходить склеротерапія судин нижніх кінцівок

Істотних протипоказань, окрім індивідуальної непереносимості та алергії на препарат, а також вагмих побічних ефектів склеротерапія не має – проте точність проведення процедур і професіоналізм лікаря мають вирішальне значення. Сама процедура представляє собою ін’єкцію спеціального медичного розчину, хімічний склад якого буквально «склеює» хвору вену зсередини.

Такий укол (ін’єкція речовини) робиться за допомогою спеціальної тонкої голки, яка вводиться підшкірно. Немає необхідності і в застосуванні анестезії, а час самої процедури займає близько 20 – 30 хвилин. Після введення препарату лікар одягає на ногу пацієнта спеціальний компресійний трикотаж, носити який треба від трьох до семи днів (термін залежить від віку, статури пацієнта й інших чинників – точний час носіння встановлює лікар).

Переваги склеротерапії

Абсолютна безболісність і безпека проведення ін’єкцій – переваги, які роблять склеротерапію кращим способом лікування варикозу на початкових стадіях. Ця методика також вигідна завдяки наступним чинникам:

  •    швидкий час відновлення;
  •    відсутність вірогідності зараження або розвитку ускладнень після ін’єкцій;
  •    естетичність – на місці ін’єкції не залишається ніяких слідів вже через декілька днів;
  •    поліпшення кровообігу в судинах ніг.

Лікарі медичного центру Медікавер використовують краще медичне устаткування і препарати, які забезпечують безболісне лікування варикозу ніг на будь-яких стадіях. Ми гарантуємо ефективність процедур склеротерапії, а також надаємо максимально повні консультації та підтримку для усіх пацієнтів відділення ангіохірургії.

Приходьте на прийом і консультації до фахівців у будь-який час!