Мімічні зморшки обличчя - найпоширеніша косметична проблема, тому що є одною з найпомітніших проявів старіння.

На нашому обличчі відображаються всі емоції і через деякий час, з віком ми помічаємо, що мімічні зморшки вже нікуди не зникають. З’являються "гусячі лапки" біля очей, "зморшки гніву", кісетні зморшки навколо рота та інші, які додають зайві роки вашому обличчю і красі.

Показання до ботулінотерапії

Погодьтесь, не реально обмежувати себе в вираженні емоцій, тому на допомогу приходить препарат ботокс, що містить ботулотоксин. За допомогою блокування передачі імпульсу в нервовому закінченні препарат розслаблює мімічні м'язи і таким чином усуває причину появи зморшок.

Ботулінотерапія є однією з ефективних методик розгладження та запобігання утворення зморшок.

Але не тільки зморшок. В нашій клініці широко застосовується лікування гіпергідрозу (підвищеної пітливості) ботулотоксином.

Рясне потовиділення викликає дискомфорт і сильно ускладнює відносини між людьми. Такі люди соромляться роззутися у гостях, потиснути один одному руки, підійти до когось занадто близько. Неприємний запах та відчуття липкої шкіри, постійні сліди на одязі - чи можливо позбутися цього всього і почувати себе впевнено? Так, сучасні методи естетичної медицини дозволяють вирішити ці проблеми замість того, щоб замаскувати дратуючі симптоми. І ін'єкції ботокса визнані "золотим стандартом" в лікуванні гіпергідрозу.

Як проходить процедура

Один сеанс ботулінотерапіі триває близько 15-30 хвилин, при цьому ефект з'являється на 2-3 день, і досягає максимального ефекту через 10-12 днів і тримається до 6-8 місяців, після чого процедуру необхідно повторити.

Існує безліч чуток про токсичність ботокса. Тут можна проаналізувати різні ситуації, але ботокс, як лікарський засіб, застосовується понад 45 років у всьому світі. Ним лікують різноманітні захворювання в офтальмології, неврології, навіть дитячий церебральний параліч, причому в дозуваннях в десяткі разів більше ніж в естетичній медицині. А це вже говорить багато про що.

Протипоказання до ін’єкцій ботоксу

Ботулінотерапію не можна проводити пацієнтам які страждають онкологічними захворюваннями, вагітним і жінкам-годувальницям, під час гострої стадії будь яких інфекцій, людям з порушеннями згортання крові, важкими хронічними та системними захворюваннями, а також за наявності запалень у зоні введення препарату.

Абсолютна безпечність препарату, професіоналізм і фахове знання анатомії і фізіології організму лікаря, що проводить процедуру, дозволяє досягти бажаного результату для пацієнта. І саме такі лікарі проводять ботулінотерапію у Медичному центрі Медікавер Львів!