У Медичному центрі Медікавер призначаючи омолоджувальні процедури, лікарі-дерматологи відштовхуються, в першу чергу, від стану шкіри та проблеми, яку потрібно вирішити, а не від біологічного віку.

Процедури омолодження лазером не тільки покращують тонус шкіри та усувають зморшки, що характерно для 40+ віку, але й вирівнюють колір шкіри, усувають пігментні плями, зменшують прояви рубців після акне, лікують стрії тощо – проблеми, які можуть з’явитися і в молодому віці.

Процедура проводиться ультрасучасним CO2-лазером АcuPulse Lumenis. Цей фракційний лазер здатен вирішити величезний спектр проблем.

Найкращий період для проведення лазерних шліфувань – осінньо-зимовий, коли немає активного сонячного випромінювання.

Показання до процедури:

 • глибокі і дрібні зморшки
 • так звані «гусячі лапки»
 • пориста шкіра
 • знижений тонус шкіри
 • пігментні плями
 • різного роду рубці, у тому числі постакне
 • стрії ( розтяжки) будь якої локалізації: живіт, стегна, спина
 • прояви фотостаріння шкіри.

Протипокази до процедури:

 • вагітність та період лактації
 • гнійні висипання в місці проведення процедури
 • хронічні захворювання у стадії декомпенсації
 • схильність до утворення келоїдних рубців.

Як відбувається процедура?

Спочатку проводиться консультація з лікарем. На ній ми обговорюємо те, з чим будемо працювати, який вид шліфування застосовуватимемо (від поверхневого до глибокого) та який ефект очікуємо.

Також  пацієнт отримує всі рекомендації з догляду за шкірою вдома, щоб реабілітаційний період пройшов якомога легше, адже це є запорукою хорошого результату.

Безпосередньо перед процедурою на шкіру накладається знеболювальний крем або ж проводиться седація. Відчуття під час проведення шліфування залежать від індивідуального порогу чутливості та обраного виду знеболення.

Під час процедури лазер пропускається через спеціальну фракційну решітку, котра розділяє його на багато маленьких променів. Внаслідок цього відбувається точковий вплив на дерму, який стимулює посилене вироблення колагену та еластину.

Лазер шліфує шкіру настільки делікатно, що може застосовуватися на найніжніші ділянки шкіри – навколо очей та зони декольте.

Одразу після процедури на оброблені ділянки шкіри накладається заспокійливий крем і пацієнт відправляється додому.

Скільки процедур потрібно?

Необхідна кількість процедур та інтервал між ними визначається індивідуально та проговорюється на першій консультації з лікарем.

Тривалість процедури залежить від задачі та глибини впливу і може тривати від 30 хвилин до півтори години.

Період реабілітації залежить від глибини впливу та в середньому складає 10-15 днів, але, у будь-якому випадку, він є набагато коротшим, ніж після лазерів попередніх поколінь (не фракційних).

Вартість процедур залежить від багатьох факторів та визначається індивідуально під час першої консультації. Саму процедуру омолодження CO2-лазером АcuPulse Lumenis у Медичному центрі Медікавер проводить досвідчений лікар-дерматолог, що гарантує високу якість, безпеку та досягнення очікуваного результату.