Атерома – це пухлина сальної залози доброякісного характеру. Вона з’являється через закупорку вивідної протоки, в якій скупчується салоподібний вміст. Атерома виникає на будь-яких частинах тіла, де є сальні залози, але найчастіше зачіпає шкіру голови, спини та шиї.

Це захворювання властиве людям з жирною шкірою та підвищеною пітливістю. Нерідко його діагностують у жінок, що сильно захоплюються декоративною косметикою. Утворення схильне збільшуватися, з часом може стати розмірами з куряче яйце.

Пухлина піддається інфікуванню, внаслідок чого розвивається гнійний абсцес. Тому видалення атероми необхідно провести якомога раніше. Оптимальним інструментом в даному випадку буде лазер.

Показання до операції

Термінове видалення атероми потрібне, якщо вона розташована в місці, яке постійно ушкоджується. Приводом для операції також стане запальний процес і ризик перетворення доброякісної пухлини в злоякісну. Щоб мінімізувати наслідки, необхідно одразу ж звернутися до фахівця при виявленні новоутворення. Видалення атероми на ранній стадії допоможе уникнути негативних наслідків.

Протипоказання

Лазерне видалення атероми, ціна якого є доступною, не проводиться для пацієнтів, у яких діагностований цукровий діабет. Операцію також доведеться відкласти при критичних днях у жінок, у період після вагітності та при  поганій згущуваності крові.

Як проходить операція

Хірургічне видалення пухлини сальної залози в нашій клініці проводиться під місцевою анестезією, уся операція займе не більше 20 хвилин. У ході операції видаляється новоутворення і капсула, після чого накладається внутрішньошкірний косметичний шов і стерильна пов’язка.

Відновний період

Видалення лазером спрощує відновний період, проте необхідно, щоб пацієнт стежив за станом сухої кірочки, яка утворюється на місці рани, що гоїться. Важливо зберегти її цілісність.

Регенерація пройде значно швидше, якщо рану не мочити найближчі дні, не терти, регулярно перев’язувати, уникати прямих сонячних променів.

Фахівці Медичного центру Медікавер пропонують швидке та якісне видалення атероми, доступні ціни та сучасний сервіс!