0 800 305 911

безкоштовні дзвінки
з телефонів усіх операторів України

Оперативна гінекологія

Оперативна гінекологія – один з  найбільш затребуваних напрямів хірургічної допомоги, пропонованої Медичним центром Medicover. Фахівці нашої клініки приділяють особливу увагу малоінвазивним операціям, які проходять швидко, безболісно та не вимагають тривалої реабілітації.

Для досягнення найкращого результату використовуються інноваційні методи діагностики та лікування. Будь-які операції, у тому числі пластичні операції, в гінекології проводяться згідно міжнародних стандартів терапії. Сучасне устаткування дозволяє проводити необхідні оперативні втручання в діагностичних і лікувальних цілях.

Показання до хірургічного втручання

Ми виконуємо широкий спектр гінекологічних операцій. Основні стани та захворювання, при яких потрібна оперативна терапія:

  • безпліддя;
  • полікістоз яєчників;
  • кісти та пухлини придатків матки;
  • лейоміома матки;
  • ендометріоз;
  • патології порожнини матки – поліпи, гіперплазія тощо;
  • вади розвитку статевих органів.

Кожен пацієнт Medicover отримує індивідуальний підхід, а також комфортні умови перебування в медцентрі. Завдяки цьому досягається максимальний ефект від лікування.

166

Види оперативної гінекологічної допомоги

Хірургічні операції проводяться у багатьох випадках. Досить поширена ургентна гінекологічна хірургія, лапароскопія – перевірка прохідності маткових труб, гістероскопія, у тому числі й у діагностичних цілях. Здійснюються операції при пухлинах і кістах придатків матки, видаляються міоматозні вузли матки, сама матка, якщо альтернативні методи лікування недієві.

Також досить поширене видалення поліпів, розтинання синехій, лапаротомні операції, хірургічне лікування захворювань шийки матки та різноманітні вагінальні операції – пластика стінок та екстирпація.

Довірившись фахівцям Медичного центру Medicover, ви отримуєте високу якість послуг за доступною ціною. Гінекологічна хірургія допоможе в короткі терміни відновити жіноче здоров’я, запобігти рецидивам і забути про неприємні симптоми!