Рішення про відновлення дівочої цноти може бути прийнято жінкою з багатьох причин. У будь-якому разі хірургічне відновлення цноти (гіменопластика) – це сучасна та безболісна процедура, яка виконується виключно за особистим бажанням. Ніяких показань, окрім особистих (наприклад, релігійних чи сімейних) до гіменопластики немає.

Охайне виконання процедури дозволяє відновити дівочу пліву без будь-яких ускладнень для організму. Більш того, штучно відновлена цнота не відрізняється від природньої, яка розривається під час першого статевого акту.

Види хірургічного відновлення цноти

Рефлорація може бути коротко- або довготривалою. Різниця полягає у швидкості проведення процедури та часу, за який загоюються післяопераційні рани.

Короткотривала гіменопластика, ціна на яку є значно меншою, проводиться за 10 – 30 хвилин. Лікар зшиває залишки плеври, яка залишилися після першого статевого акту, використовуючи для цього спеціальні нитки. Шви починають загоюватися вже в перші ж дні після проведення процедури, а повністю зникають вони за 5 – 14 днів.

Довготривала рефлорація – це складна хірургічна процедура, яка полягає в повному відновленні плеври за допомогою тканин, що знаходяться біля зовнішньої частини піхви. Даний процес займає значно більше часу, однак відновлена плевра залишається цілою фактично на декілька років після операції.

Протипоказання до гіменопластики

Сама процедура штучного відновлення дівочої пліви доволі нескладна та виконується в умовах денного стаціонару (або безпосередньо за один сеанс). Проте у деяких випадках відновлювати цноту штучним методом неможливо:

  • хронічні запальні процеси у активній стадії;
  • наявність онкології статевих органів (у будь-якому прояві та стадії);
  • погана згущуваність крові;
  • будь-які захворювання піхви (наприклад, кольпіт чи вульвіт).

Високий професіоналізм лікарів, повна стерильність та абсолютна анонімність обслуговування – саме такими є фактори популярності гіменопластики серед сучасних жінок!

Звернутися по таку послугу ви завжди можете до Медичного центру Медікавер!