Поліп – це новоутворення доброякісного характеру, яке може з’явитися у будь-яких органах із слизовою оболонкою. Вони самі по собі не несуть шкоди для здоров’я, але є ризик, що поліпи трансформуються в злоякісну пухлину. Щоб не допустити цього, призначається поліпектомія – видалення поліпів.

Операція абсолютно безпечна, проходить швидко та без ускладнень.

Як проходить операція

Розрізняють декілька видів поліпектомії – залежно від розміщення, кількості, розмірів, структури та різновидів поліпів.

Ендоскопічна поліпектомія вважається найбільш поширеною. Невеликі розростання на ніжці видаляються за допомогою своєрідної коагуляційної петлі. Саме нею і зрізують поліп. Через декілька днів після проведення операції знадобиться повторне обстеження. Воно потрібне для профілактики появи нових поліпів і розвитку ендометриту. Може бути призначена антибактеріальна та протизапальна терапія.

Поліпектомія – безпечна операція з мінімальним ризиком ускладнень. Вона проходить безболісно. Імовірніть рецидивів можлива у пацієнтів, які мають до появи новоутворень генетичну схильність. Їм знадобиться регулярний ендоскопічний контроль.

Увесь матеріал, отриманий при видаленні поліпів, використовується для патоморфологічного і гістологічного аналізу.

Відновлювальний період

Для швидкого відновлення після операції пацієнтам бажано дотримуватися ряду правил:

  • дотримуватися дієти;
  • уникати паління та вживання алкоголю;
  • на 2 тижні виключити фізичне навантаження;
  • уникати прямих сонячних променів і стресу.

Звернувшись до фахівців Медичного центру Медікавер для поліпектомії, ви зробите якісне та швидке видалення поліпів з мінімальним ризиком ускладнень і рецидивів! Операція пройде без ускладнень та дасть необхідний результат!