Консультація педіатра у Львові та Ужгороді

Для усіх батьків здоров’я дитини – найважливіше у житті. Немає нічого гіршого, аніж коли хворіють діти, коли недуга не минає, або коли повертається. Тому довіряти здоров’я дитини можна лише професійному лікарю, який здатен попередити виникнення хвороби або подолати її за мінімальний проміжок часу.

Педіатр – це фахівець, який займається лікуванням дітей з першого дня  життя і до 18 років. Він проводить діагностику та профілактику захворювань, а також, у разі потреби, призначає необхідне лікування. Добре, коли один і той же лікар веде дитину до повноліття – він знає усі її хвороби та індивідуальні особливості розвитку.

Коли треба йти до педіатра

У перший рік життя малюка візит до педіатра потрібний раз на місяць. На плановому огляді лікар вимірює у немовляти набір ваги, зростання, розміри об’ємів грудної клітини та голови. Перевіряються рефлекси та психомоторний розвиток. Також ви отримуєте консультацію з приводу вакцинації, грудного вигодовування та введення додаткових молочних сумішей за потреби. Починаючи з другого місяця життя немовляті може бути рекомендований масаж, гімнастика та загартовування.

Клінічний огляд педіатра до року не варто ігнорувати. При щомісячному візиті фахівець може помітити відхилення в розвитку у дитини. Раннє виявлення патології дає високий шанс на повне та швидку відновлення. Батьки дітей після першого року можуть звертатися до фахівця за  необхідністю та обов’язково – для проходження профілактичного огляду перед садком, школою або спортивними секціями.

До педіатра також необхідно звернутись, якщо у дитини наявні один або декілька таких симптомів:

 • висока температура тіла;
 • судоми;
 • кашель або важке дихання;
 • загальна слабкість і сонливість;
 • біль у животі, блювота і пронос;
 • висипання на тілі чи слизових оболонках;
 • посиніння носогубного трикутника;
 • прискорене серцебиття;
 • збільшення лімфовузлів;
 • поганий та неспокійний сон.

Звертатися до приватного педіатра у Львові  та Ужгороді необхідно якомога швидше, не даючи хворобі жодного шансу! У такому віці хвороби розвиваються стрімко, а тому не варто займатися самолікуванням. Якщо ви бачите, що стан вашої дитини продовжує погіршуватися, скористайтесь послугою виклику лікаря на дім.

Переваги візиту до приватного педіатра

Консультація педіатра у медичному центрі Медікавер має безліч переваг:

 • індивідуальний підхід до дитини;
 • інтерпретація лабораторних аналізів дітей усіх вікових категорій;
 • огляд проходить у комфортних умовах і в слушний для вас час;
 • ви маєте можлівість оформлення довідки дитині в садок, школу або спортивні секції;
 • працюючі батьки можуть отримати лікарняний лист по догляду за дитиною.

Окрім того, ви можете розраховувати на сучасні методи лікування,  в тому числі гострих та невідкладних станів, консультування з питань імунопрофілактики та патологій шлунково-кишкового тракту, сечовивідних шляхів та алергологічних патологій.

Підготовка дитини для візиту до дитячого лікаря

Дітей після року лякає відвідування лікаря. Тому незалежно від того, з якого приводу ви збираєтеся на консультацію до лікаря, треба підготувати дитину: розповісти, для чого це потрібно. Якщо дитині робитимуть щеплення або укол, попередьте її про це, не приховуйте правду за словами «вкусить комарик», а при неслухняності не лякайте уколами та страшним лікарем. На прийом дозвольте дитині узяти свою улюблену іграшку, а після повернення з консультації обов’язково похваліть свого маленького героя.

Як проходить прийом педіатра

Лікарі нашого медичного центру завжди знаходять індивідуальний підхід до кожного маленького пацієнта. Тому при візиті до педіатра все почнеться зі звичайного знайомства – лікар розпитає батьків і самого пацієнта, зацікавить його іграшкою або цікавими питаннями. Якщо це плановий огляд дитини до року, він проведе антропометричні виміри. Також вам буде рекомендовано провести вакцинацію згідно з діючим календарем щеплень або буде складено індивідуальний план вакцинації у випадку порушень термінів введення попередніх вакцин.

При візиті з хворобою лікар вислухає скарги та проведе огляд. Для постановки точного діагнозу можуть знадобитися додаткові аналізи – крові, сечі, калу, УЗД, кардіограма й інші дослідження. Окрім цього, педіатр може дати скерування до вузькопрофільних дитячих фахівців – хірурга, невролога, дерматолога, отоларинголога, гастроентеролога та ін. Після повної діагностики лікар призначає найбільш ефективну схему лікування, з урахуванням індивідуальних особливостей дитини, а також контролює ефективність лікування.

Пам’ятайте, здоров’я дитини у ваших руках! Тому Медікавер пропонує дійсно професійних педіатрів, яким ви можете  повністю довіряти!