Дитяча стоматологія – це сфера медицини, яка діагностує, лікує та проводить профілактику молочних зубів. І якщо раніше були стоматологи, які лікували і дорослих і дітей, то зараз у цього лікаря існує дитяча спеціалізація.

На жаль є батьки, які вважають, що молочні зуби не треба чистити зубною пастою та не потрібно лікувати. Це велика помилка, адже молочний зуб, який починає псуватися, погано впливає на майбутній, постійний зуб. Тобто корінні зуби треба берегти ще з ранніх років – з моменту, коли вони тільки почали формуватися.

Дитячий стоматолог – це лікар, який не тільки вилікує, усуне карієс й інші дефекти зубів, але й зробить це максимально безболісно. В більш складних випадках знадобиться допомога дитячого лікаря-ортодонта (наприклад, виправлення прикусу), і якою б не була проблема, у медичному центрі Медікавер вона буде вирішена швидко та ефективно.

Коли дитині треба йти до стоматолога

Якщо у дитини розкришився зуб, з’явилася тріщина, потемніння зуба, запалилися ясна або виник біль, треба негайно йти до лікаря-стоматолога. Окрім того, у 70 % дітей є необхідність в ортодонтичному лікуванні. Тому, як тільки ви помітили криві зуби або неправильний прикус, йдіть на консультацію до стоматолога або ортодонта.

Послуги, які надають дитячий стоматолог і ортодонт:

  • усунення карієсу;
  • видалення молочних зубів;
  • пломбування;
  • фторування;
  • вирівнювання прикусу та зубного ряду;
  • відбілювання зубів;
  • чистка від каменю.

Профілактичний огляд у стоматолога треба робити хоча б раз на рік. Зуби, які не лікують, провокують деформацію ЛОР-органів, патології ШКТ і порушення вимови.

Підготовка до візиту в дитячу стоматологію у Львові

Ніякої особливої підготовки, окрім чищення зубів, перед візитом до дитячого стоматолога або ортодонта робити не потрібно. Проте не зайвим буде за декілька днів розказати дитині про майбутній похід до лікаря та пояснити, для чого це потрібно. Розкажіть, дитині, що усі дорослі й дітки ходять до стоматологів і після процедури отримують гарні та красиві зубки.

Краще за все перший візит обмежити тільки консультацією.

Як проходить прийом у дитячого стоматолога

Перший прийом стоматолога дуже важливий, оскільки після нього у дитини складеться своя думка про лікаря. На прийомі фахівець познайомиться з дитиною, зацікавить захоплюючою розповіддю про зуби, питаннями або іграшками. Покаже, як дзижчить стоматологічна машинка, як дме вітер на зубки або, як світить ліхтарик в рот. Дитячий лікар навіть пропонує дитині вибрати колір пломби. Тому діти сприймають лікування, як гру. Окрім того, дитячий стоматолог навчить правильно чистити зубки.

Буває й так, що дитина, колись злякана «злим лікарем», боїться лікувати зуби. У таких випадках, з відома батьків, лікування може виконуватися під анестезією.

Якщо стоматолог-ортодонт помітив викривлення зубів, дитині буде рекомендовано лікування у вигляді носіння брекет-систем.

Профілактика стоматологічних проблем

Емаль дитячих зубів вимагає ретельного догляду уранці та ввечері. Мало того, що діти забувають або не хочуть чистити зуби, так навіть якщо чистять, то не так, як треба – швидко й неякісно. Фахівець покаже дитині, як правильно чистити зуби та розповість, навіщо це треба робити.

І якщо ви шукаєте дитячу стоматологію у Львові, ціни якої доступні, а обслуговування на вищому рівні, краще за все звертитися до медичного центру Медікавер. Завдяки сучасним стоматологічним апаратам і індивідуальним підходом до кожного маленького пацієнта лікування зубів у нас відбуваються якісно та максимально безболісно. Від наших стоматологів діти виходять з красивою посмішкою!

Пам’ятайте, регулярні візити до стоматолога забезпечать дитині правильний прикус і здорові зубки.