Кріоконсервація яйцеклітин у Львові та Дніпрі

Наше життя дуже непередбачуване і часом буває, що ми живимо одним сьогоднішнім днем: насолоджуємся приємними митями, подорожуємо, досягаємо цілі, будуємо своє майбутнє. А час нікого не чекає і невпинно рухається вперед і, коли сучасні одружені пари починають планувати батьківство, після досягнення певного успіху в житті та кар'єрі,  на їх шляху з'являються неприємності. Адже з віком репродуктивний потенціал згасає, а натомість зростає ймовірність генетичних відхилень у майбутньої дитинки.

Не варто забувати, що часом неприємні сюрпризи життя готує у вигляді захворювань. І добре, коли вони лікуються без впливу на репродуктивну систему, а що, коли йдеться про онкологію. Та не варто втрачати надію, сучасна медицина зробила на стільки стрімкий крок уперед, що відчути щастя материнства і батьківства можна навіть після такого важкого захворювання.

ОМРІЯНЕ БАТЬКІВСТВО ПІСЛЯ ОНКОЛОГІЇ ТЕПЕР МОЖЛИВЕ РАЗОМ З МЕДІКАВЕР

Дедалі більше з’являється людей, які у молодому віці перенесли онкологічне захворювання, одужали і зараз ведуть звичайне повсякденне життя. Вони, як і всі люди, прагнуть мати здорову повноцінну сім’ю, діток. Проте на заваді цьому досить часто виникають наслідки проведеного колись лікування. Адже опромінення та хіміотерапія, перш за все, вражають такі органи як статеві. Донедавна медицина часто зіштовхувалася з проблемою, коли молоді дівчата до 25 років, які видужали після онкологічної хвороби, вичерпали весь свій фолікулярний потенціал, в результаті чого більше не мали змоги мати генетично рідних дітей.

Ризики передчасної менопаузи та неплідності сягають 53-89% в залежності від віку пацієнток, виду захворювання та способів використаного лікування.

На сьогодні медичний центр Медікавер у Львові запропонує  декілька способів збереження репродуктивної функції жінок зі злоякісними захворюваннями, серед яких кріоконсервація (заморожування) яйцеклітин та зародків, а також тканини яєчника.

Кріоконсервація (заморожування) яйцеклітин - це процес заморожування статевих клітин (сперматозоїдів і яйцеклітин) і ембріонів гарної якості для зберігання на невизначений термін.

Методика кріоконсервації яйцеклітин, сперматозоїдів і ембріонів полягає в глибокому заморожуванні (до -196 оС) матеріалу в рідкому азоті. Заморожений матеріал зберігають у спеціальних контейнерах - судинах Дьюара. Кожна порція матеріалу має індивідуальне маркування. Ембріони зберігають у спеціальних соломинках по 1-2 ембріона, а сперму - в спеціальних мікропробірках.

Кріоконсервація яйцеклітин в Медікавер є однією з найпрогресивніших репродуктивних технологій у всьому світі. Донедавна ефективність даного методу піддавалася сумнівам через руйнування кристаликами льоду яйцеклітини в результаті повільного заморожування. Близько 50% ооцитів вдавалося знову повернути «до життя». Масагіше Куваями, японський учений, професор медицини, винайшов новий спосіб надшвидкого замороження яйцеклітин - метод вітрифікації. Даний метод допоміг досягнути показника 98% вдалих розморожувань. Згідно статистичних даних завдяки методу вітрифікації у світі народилося понад 400 дітей.

Послуга кріоконсервація яйцеклітин від медичного центру Медікавер у Львові  може стати вашим надійним помічником у збереженні фертильності, завітайте до нас на консультацію та порадьтеся зі спеціалістами щодо вашої індивідуальної ситуації.