Лікування жіночого безпліддя у Львові та Дніпрі

Процедура вставлення жіночого безпліддя може бути дуже швидкою, коли причину виявити легко. Але деколи цей процес може тривати довго. Причиною може стати велика кількість необхідних медичних тестів та процедур. В медичному центрі “Медікавер” у Львові та Ужгороді жінкам запропонують великий спектр консультацій спеціалістів (акушера-гінеколога, ендокринолога, репродуктолога тощо). Також до ваших послуг лабораторія медичного центру. Після виявлення причини для кожної пацієнтки особисто розробляється схема лікування жіночого безпліддя для подолання проблеми та досягнення омріяного материнства.

ТИПИ ЖІНОЧОГО БЕЗПЛІДДЯ І ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ

Безпліддя буває двох типів:

Первинне жіноче безпліддя. Такий діагноз може бути встановлений, якщо відсутність вагітності обумовлена вродженими захворюваннями та аномаліями розвитку жіночих статевих органів або ендокринними та гормональними порушеннями.

Вторинне жіноче безпліддя. Цей діагноз ставиться при умові, якщо жінка хоча б раз в житті була вагітна, навіть якщо вагітність не завершилась народженням дитини.

Причинами вторинного безпліддя можуть бути:

 • Інфекційно-запальні захворювання жіночих статевих органів, в тому числі захворювання, які передаються статевим шляхом.
 • Пошкодження жіночих статевих органів унаслідок аборту, хірургічних втручань, важких травм, органів малого тазу, трубний фактор, непрохідність фалопієвих труб.
 • Захворювання жіночої репродуктивної системи, в тому числі ендометріоз, поліпоз ендометрія, міоми матки.
 • Ендокринологічні захворювання з порушенням гормонального балансу.
 • Імунологічне безпліддя (несумістність партнерів).
 • Психологічні порушення.
 • Звичне невиношування: два і більше самовільних викидня.
 • Якщо причина не була виявлена, говориться про безпліддя неясного генезису.

МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ЖІНОЧОГО БЕЗПЛІДДЯ В “МЕДІКАВЕР”

Багаторічний досвід спеціалістів “Медікавер” показує, що кожен випадок є особливим, і підходи до лікування підбираються індивідуально. Лікування безпліддя буває консервативним і оперативним (лапароскопія, гістероскопія). Але бувають випадки, коли не один із цих методів лікування жіночого безпліддя не дає потрібного результату. Тоді допомогти можуть допомогти методи ДРТ (допоміжні репородуктивні технології) - комплекс процедур, при яких зачаття частково або повністю проходить в лабораторних умовах.

ДО ЧИСЛА ДОПОМІЖНИХ РЕПРОДУКТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ, ЯКІ ПРОПОНУЄ НАША КЛІНІКА, ВІДНОСЯТЬ:

 • внутрішньоматкову інсемінацію (процес, коли в матку жінки вводять оброблену сперму чоловіка або донора);
 • ЗІВ та ICSI (запліднення відбувається в лабораторних умовах, після чого ембріон переносять в порожнину матки для подальшого розвитку. Різниця в тому, що при ЗІВ створюються умови для самостійного проникнення сперматозоїда в яйцеклітину, а при ICSI застосовується мікрохірургічна операція, при якій сперматозоїд досягає яйцеклітини за допомогою маніпуляцій спеціаліста, якщо сам сперматозоїд цього зробити не в стані);
 • сурогатне материнство (метод лікування безпліддя, коли дитину виношує інша жінка. Запліднений в лабораторних умовах ембріон переноситься у матку сурогатної матері. Сперма використовується чоловіка, якщо вона придатна, або донорська);
 • донорські програми, кріоцикли та кріоконсервація тощо.

Різні причини виникнення жіночого безпліддя потребують різних підходів до їх усунення. В репродуктології розрізняють лікування жіночого безпліддя та подолання безпліддя. У першому випадку безпліддя повністю усувається, в другому - досягається бажана вагітність, але і в подальшому пацієнт залишається безплідним.