Запліднення IN VITRO у Львові, Дніпрі та Ужгороді

Радість материнства – найкраща нагорода для кожної жінки. Але, на жаль, не усім випадає на долю подібне щастя. Медичний центр «Медікавер» дає можливість усім бажаючим побачити своє продовження в дітях за допомогою запліднення INVITRO. Екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ) - це безпечна методика, при якій злиття яйцеклітини та сперматозоїда, а також ранній розвиток ембріона відбувається поза організмом жінки в умовах сучасної лабораторії європейського взірця під наглядом провідних спеціалістів медичного центру. Подібне штучне запліднення у львовському медичному центрі «Медікавер» є одним із найкращих методів лікування безпліддя в країні. Із його допомогою вже тисячі сімейних пар в Україні та за її межами стали щасливими батьками здорових діток.

ВИПАДКИ, ПРИ ЯКИХ РЕКОМЕНДОВАНЕ ЕКЗ

Медики із великим досвідом вважають, що запліднення IN VITRO слід застосовувати при:

  • відсутності овуляції;
  • непрохідності/відсутності маткових труб;
  • безплідді імунологічного або ідіопатичного генезу;
  • зниженні кількості, рухливості або відсутності сперматозоїдів у еякуляті.

Штучне запліднення у Львові, ціна якого, до речі, є досить доступною, рекомендоване також у тому випадку, якщо є загроза народження малюка із складною спадковою хворобою.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ШТУЧНЕ ЗАПЛІДНЕННЯ (ЕКЗ)

Якщо при регулярному статевому житті без використання контрацептивів у вас не настає бажана вагітність, не панікуйте. Просто прийдіть на консультацію до лікаря-репродуктолога медичного центру «Медікавер». Після повного обстеження буде визначено причину безпліддя та можливі шляхи його лікування. Якщо ви фізіологічно будете готові виносити та народити малюка, вам одразу запропонують найбільш оптимальний метод лікування за індивідуальною програмою.

Запліднення ІН ВІТРО відбувається у декілька етапів:

  • Стимуляція суперовуляції за допомогою медичних препаратів.
  • Аспірація яйцеклітин (процедура проводиться під знечуленням та триває декілька хвилин).
  • Злиття яйцеклітини та сперматозоїда у лабораторних умовах (тобто безпосередньо запліднення IN VITRO).
  • Перенесення ембріонів в матку на 3-5 день розвитку дитинки.

Після штучного запліднення ви будете знаходитись під чуйним наглядом лікарів медичного центру. За потреби один із них супроводжуватиме вашу вагітність та буде поряд на пологах.

Ось вже більше 15 років пари з Києва, Ужгорода, Рівного, Івано-Франківська та інших міст України зважуються на штучне запліднення у Львові в медичному центрі «Медікавер». Нам довіряють не лише українські пари, але й пари з понад 20 країн світу (Польщі, Італії, Німечинни, Франції, Ірландії, Австралії, Ізраїлю та інших). У 64% випадків вагітність наступає після першої ж спроби. За увесь час завдяки майстерності спеціалістів медичного центру народилося більше 4600 діток. Подаруйте і ви собі шанс стати щасливими батьками здорових та щасливих малюків! Штучне запліднення ближче, ніж ви собі уявляєте!

Ми лікуємо ті найскладніші випадки, коли здається, вже останній шанс втрачений.

ДОСВІД КОМАНДИ 250 СПЕЦІАЛІСТІВ У ПОЄДНАННІ З ІННОВАЦІЙНИМИ ТЕХНІЧНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ ГАРАНТУЄ - РЕЗУЛЬТАТ! ВИ БУДЕТЕ ЩАСЛИВИМИ БАТЬКАМИ. ЧЕКАЄМО У «МЕДІКАВЕР».