0 800 305 911

безкоштовні дзвінки
з телефонів усіх операторів України

Стоматологія

Стоматологія – галузь медицини, пов’язана із вивченням, діагностикою, лікуванням зубів, ротової порожнини та щелепно-лицевої ділянки. Серед напрямів стоматології виокремлюють терапевтичний, хірургічний, ортопедичний, ортодонтичний. Вузьку спеціалізацію мають також й лікарі-стоматологи – є терапевти, хірурги, гігієністи тощо.

dental service

Коли і з якою періодичністю потрібно відвідувати стоматолога?

І діти, і дорослі знають – коли болить зуб, потрібно йти до зубного. Це єдиний лікар, який зможе допомогти, врятує від болю.

Але краще не чекати, поки з’явиться біль, і раз на півроку проходити профілактичний огляд та професійну гігієну ротової порожнини. Це дозволить вчасно зупинити розвиток карієсу та уникнути необхідності складного лікування. Адже основною причиною виникнення карієсу є бактеріальний наліт, який утворюється на зубах.

Коли варто планувати перший візит до стоматолога? Із появою перших зубчиків у дитини. Тому що неправильний ріст зубів, карієс молочних зубів зазвичай стають причиною серйозних стоматологічних захворювань у дорослому віці.

Покази до відвідування стоматолога:

  • зубний біль
  • кровоточивість ясен
  • неприємний запах з рота
  • зубний наліт і камінь
  • припухлість ясен, щік чи губ
  • рухливість одного або кількох зубів
  • порушення прикусу
  • біль у суглобах.

Є і інші випадки, коли варто зайти до стоматолога поза планом. Наприклад, за 2 тижні до відпустки, аби переконатися, що зубний біль не зіпсує відпочинку.

Чи у період планування вагітності. Огляд у стоматолога слід занести до переліку обов’язкових профілактичних оглядів. Адже під час вагітності лікування зубів ускладниться через обмежене застосування медичних препаратів.

Напрямки стоматологічних послуг у Медікавер

Профілактика. Включає комплекс заходів щодо професійної гігієни зубів, гігієни ротової порожнини, зміцнення та відновлення зубної емалі.

Терапія. Лікування карієсу, запальних процесів у ротовій порожнині, гострого та ниючого болю.

Ендодонтія. Лікування кореневих каналів зубів.

Ортопедія. Відновлення пошкоджених або відсутніх зубів.

Пародонтологія. Профілактика та лікування ясен та тканин навколо зуба. Проблема захворювання ясен сьогодні є надзвичайно поширеною.

Ортодонтія. Лікування прикусу: дефектів розвитку зубів, зубних рядів та щелеп. Результатом роботи лікаря-ортодонта є рівні зуби і красива усмішка.

Хірургія. Стоматолог-хірург здійснює операції по видаленню зубів та інші хірургічні втручання.

Дитяча стоматологія. Маленькі пацієнти потребують особливого підходу, використання особливих медикаментів та особливих технік.

Перелік стоматологічних послуг з цінами див. тут.

За міжнародними стандартами, відвідувати стоматолога потрібно не рідше одного разу на шість місяців. Медікавер дотримується такої ж думки, пропонуючи своїм пацієнтам стоматологічні послуги найвищого рівня. Відомо, що будь-яку хворобу легше попередити, ніж вилікувати. А у випадку із зубами – це ще й спосіб їх зберегти.