Відповідальні батьки розуміють: здоров’я зубів формується з дитинства, тому вкрай необхідно регулярно приводити своїх малюків до стоматолога. Але, нажаль, багатьом сім’ям доводилося стикатися з дуже неприємними ситуаціями, коли замість професійного лікування дитина отримувала величезний стрес. Ось чому так важливо знайти свого лікаря, який допоможе малечі подолати страх і перетворить лікування в цікаву гру. Саме за таким принципом працює дитячий стоматолог нашої клініки Коваль Вікторія Вікторівна – досвідчений фахівець, готовий стати добрим та чуйним другом для кожного маленького пацієнта.

Чому потрібно регулярно відвідувати дитячого стоматолога для лікування молочних зубів?

 1. Терапевтична стоматологія. Карієс у дітей розповсюджується дуже швидко, його потрібно лікувати негайно та не чекати, поки молочний зуб випаде. Існує великий ризик поширення інфекції на постійні зуби, які знаходяться на етапі формування. Наявність осередку інфекції у ротовій порожнині шкодить здоров’ю малюка, знижує його імунітет та може призвести до запалення інших органів. У важких випадках молочний зуб доводиться видаляти – якщо зробити це занадто рано, то сусідні зуби будуть поступово зміщуватися.
 2. Ортодонтія. Каріозне ураження – це не єдина проблема, яка має турбувати батьків. Дуже важливо змалку слідкувати за розвитком зубощелепної системи та при виявленні ознак неправильного прикусу своєчасно почати ортодонтичне лікування.
 3. Щоденний догляд. Молочні зуби потребують не менш ретельного догляду, ніж постійні. Батьки не завжди знають, як навчити малюка відповідально ставитися до гігієни ротової порожнини. Тут стане у нагоді допомога лікаря: він правильно підбере пасту та щітку, дасть поради стосовно вживання нешкідливих солодощів та поділиться секретами, як заохотити малюка двічі на день ретельно чистити зубки.

Лікування зубів у дітей без стресу та болю у стоматології Медікавер

Комп’ютерна анестезія

Майже всі діти бояться шприців та голок. Малюки не розуміють, чому для знеболення обов’язково треба робити цей нестерпно болючий укол? Нашим маленьким пацієнтам ці страхи незнайомі, адже дитячий стоматолог клініки Медікавер використовує технологію комп’ютерної анестезії. Переваги методу:

 • препарат вводиться практично безболісно;
 • інструмент має не такий «лякаючий» вигляд, як шприц;
 • вводиться мінімальна доза анестетика, за рахунок чого знижується ризик виникнення алергії;
 • знеболення охоплює лише один зуб, при цьому щоки та язик не німіють.

Лікування зубів у медикаментозному сні

Лікування зубів у дітей під наркозом показано в таких випадках:

 • панічний, непереборний страх перед стоматологічним втручанням;
 • глибоке ураження трьох або більше одиниць;
 • підвищений блювотний рефлекс;
 • наявність алергії на місцеві анестетики;
 • деякі розлади нервової системи та опорно-рухового апарату;
 • наявність в дитини «Гену страху» (STMN1).

Якщо лікування зубів у дітей стає неможливим без загального знечулення, ми використовуємо безпечну методику введення пацієнта у стан медикаментозного сну. Процес відбувається під контролем кваліфікованого лікаря анестезіолога. Малюк не відчуває болю та стресу, а після процедури швидко і без ускладнень виходить зі стану седації.

Звертаючись до клініки Медікавер, ви змалку формуєте у малюка спокійне ставлення до стоматологічних маніпуляцій, що є запорукою здоров’я його зубів сьогодні та в майбутньому. Для запису на консультацію заповніть онлайн-форму на нашому сайті або зверніться за телефоном 0 800 305 911. Повний перелік стоматологічний послуг з цінами шукайте тут