Сфера діяльності хірурга-стоматолога виходить далеко за межі операцій з видалення зубів. Головний принцип сучасної стоматології – боротьба за збереження кожної одиниці зубного ряду. Якщо є невеличкий шанс врятувати хоча б частину хворого зуба – лікар використає таку можливість. Для цього в арсеналі хірурга є все необхідне: надсучасне обладнання та інструменти, кращі анестезуючі препарати, новітні світові розробки.

Напрямки хірургічної стоматології

Перелік основних хірургічних послуг:

 • видалення постійних та молочних зубів;
 • створення доступу до ретинованих зубів, які не можуть  прорізатися самостійно;
 • видалення зубів мудрості;
 • кісткова пластика перед імплантацією;
 • резекція верхівки кореня;
 • подовження коронкової частини;
 • френулотомія – пластика вуздечок губ та язика;
 • інші хірургічні втручання.

Медікавер – інноваційна хірургічна стоматологія

Атравматичне видалення зубів у Львові

Під час видалення дуже важливо зберегти цілісність кістки та оточуючих м’яких тканин.  Проблема особливо актуальна при видаленні зубів мудрості, які зазвичай прорізуються невірно та розташовуються у важкодоступних місцях. Ми використовуємо високоточні інструменти, завдяки яким операція проводиться максимально атравматично. Такий підхід забезпечує швидке загоєння рани та створює сприятливі умови для подальшого встановлення імплантів.

Безпека та стерильність під час операцій

Наша клініка дотримується жорстких правил забезпечення стерильних умов під час проведення стоматологічних операцій. Головні принципи:

 • максимально можливе використання одноразових інструментів та аксесуарів; 
 • впровадження сучасних технологій стерилізації;
 • якісна дезінфекція приміщень та безпечна утилізація медичних відходів.

Можливість введення пацієнта в медикаментозний сон

Будь-яке хірургічне втручання у нашій стоматології проводиться абсолютно безболісно. Найчастіше використовується місцева анестезія, але за показаннями складні хірургічні операції з видалення зубів можуть потребувати загального знечулення. У таких випадках клініка Медікавер пропонує пацієнтам безпечний та ефективний метод анестезії – введення в медикаментозний сон. Його перевагою є більш високий рівень безпеки, швидке пробудження, відсутність ускладнень. Медикаментозний сон успішно використовується в дитячій стоматології та стає справжнім порятунком у випадках, коли панічний страх дитини заважає повноцінному лікуванню.

Встановлення PRF згустка

Для кращого загоєння лунки після видалення зуба ми встановлюємо збагачений тромбоцитами PRF згусток, створений на основі компонентів крові пацієнта. Унікальна інноваційна технологія дозволяє прискорити процес регенерації, виключити ризики запалення, зменшити больовий синдром після операції з видалення зуба.

Напрямком хірургічної стоматології у львівській клініці Медікавер займається лікар Галько Ростислав Ігорович. Спеціаліст приймає дітей та дорослих, швидко та безболісно виконує операції будь-якої складності, активно впроваджує у своїй роботі інноваційні технології. 

Для запису на консультацію подзвоніть за номером 0 800 305 911 або заповніть форму на нашому сайті. Для отримання інформації про повний перелік та вартість стоматологічних послуг клініки Медікавер ознайомтеся з нашим прайсом